АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 5°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 1°C
Ровно: 2°C

Керівництво держави обрало перехід до репресій, це тільки пришвидшить його кінець, — Соболєв

Керівництво держави обрало перехід до репресій, це тільки пришвидшить його кінець, — Соболєв
Керівництво держави обрало перехід до репресій, це тільки пришвидшить його кінець, — Соболєв

Вранці у п’ятницю, 17 листопада, невідомі, які представилися кримінальним розшуком, затримали підполковника грузинської армії Вано Надірадзе.

Останній, за словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, був добровольцем, який у 2015-2016 роках приїхав захищати Україну, воював на фронті, був одним з організаторів наметового табору біля Верховної Ради.

Єгор Соболєв акцентує: «Ветерани війни за незалежність, які четвертий тиждень стоять під парламентом, не допускають ніяких протиправних дій. Вони підтримують порядок, стоять з чіткими вимогами ухвалити закони, які суспільству обіцяли і депутати, і Президент.

Якщо керівництво держави обрало шлях переходу до репресій, нікого з ветеранів це не залякає, нікого з тих, хто їх підтримує, це не зупинить. Я думаю, це тільки пришвидшить кінець керівництва держави».

Народний депутат вирушив на невідкладний прийом до міністра внутрішніх справ, де він хоче отримати інформацію: що із затриманим, де він утримується та на яких підставах.

Він додає: «За час, який хлопці стоять біля Верховної Ради, у їхніх родинах було проведено шість обшуків. За рішенням Маріупольського суду, за постановою слідчого донецької поліції приходять додому, поки хлопці тут, вибивають двері кувалдами, розмовляють з їхніми дружинами, дітьми, матерями. Жодній людині при цьому навіть підозра не висунута».

«Я хочу сказати всім працівниками поліції та суддям, що прізвища учасників репресій записуються», – підсумовує Єгор Соболєв.


Теги статьи: затриманняСоболев ЕгорВано Надирадзе

Дата и время 18 ноября 2017 г., 19:28     Просмотры Просмотров: 1492
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051975