АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 19°C
Днепр: 21°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Сергій Мельничук: «Влада має відповісти за те що відбувається в країні»

Сергій Мельничук: «Влада має відповісти за те що відбувається в країні»
Сергій Мельничук: «Влада має відповісти за те що відбувається в країні»

21 листопада в Українському домі відбудеться з’їзд сотників Революції Гідності. Про ситуацію в країні, необхідність термінового проведення з’їзду та що чекати від заходу на своїй сторінці у Facebook розповів Сергій Мельничук, народний депутат України, сотник Майдану та засновник Добровольчого Батальйону «Айдар».

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

«Особисто для мене, 21 листопада сумна згадка про злам тих надій, що були початі і незакінчені. Ми повинні зібратися знову і провести ревізію здобутків та помилок за ці чотири рокі, що декларувалося і що реально зроблено нинішньою владою, за що стояв Майдан, за що гинули істинні патріоти», написав Сергій Мельничук.

Сьогодні ми є свідками постійної боротьби за нарощування влади та зміну її конфігурацій. Політичні сили, які на постмайданній хвилі забезпечили собі проведення до парламенту сумнівного набору одіозних персоналій займаються питаннями утримання та нарощування влади і перерозподілу власності, що залишилася від часів Януковича.

БПП перетворилася на партію влади і головна мрія членів цієї партії якнайдовше залишатися депутатами у парламенті, а Президенту — очолювати державу. Радикальна партія скотилася до примітивного популізму, а виступи її лідерів нагадують в кращому випадку цирк, а подекуди і витівки людей з психічними розладами. «Народний фронт» втратив самостійну цінність. Лідери всіх цих партій мислять не довготривалими категоріями відбудови країни, а переймаються рейтингами. Нікуди не дівся і адміністративний ресурс, разом з яким, наповнення партійних проектів фінансами та піаром дозволить їм провести наступні роки під теплим дахом Верховної Ради.

За ці чотири роки в Україні майже знищено середній клас, який є рушієм всіх позитивних змін у суспільстві. Фінансовий голод, надвисокі комунальні тарифи та постійно зростаючі ціни знекровили цей тоненькій прошарок між переважною більшістю бідних та купкою непристойно багатих. Більш того, нинішня влада наблизилися до своїх попередників у способах вирішення всіх проблем – тотальна купівля всіх і вся.

Як доказ активних дій та руху у правильному напряму, для народу влада наче кіно демонструє «успішну» антикорупційну боротьбу в країні. Все це — кланова конкуренція з використанням антикорупційних структур. Ніхто з найвищих чиновників та друзів президента не покараний, а боротьба з корупцією стала інструментом в процесі поступової консолідації влади.

Так сталось, що Революція Гідності переросла в буржуазну революцію. Ми вимагали повне перезавантаження системи державного управління. А по факту змінилися «буржуа», які освоїли «потоки» і «схеми», і продовжили грабувати країну. Нажаль, прикриваючись війною на Сході їм вдається грабувати набагато ефективніше. Не зроблено елементарні та очевидні для більшості громадян речі: до сих пір законодавчо не оформлено статус добровольця. Законопроект був поданий ще в січні 2015 року. Його блокують. Адже узаконити добровольців, означає узаконити і Правий Сектор і всі інші добровольчі батальйони, які не ввійшли в систему МВС. Тільки «Айдар» увійшов в міністерство оборони. Тим самим, влада принизила всіх тих людей, які вистояли на Майдані і потім, в перших рядах пішли добровольцями воювати захищаючи Україну. Сьогодні навколо несправжні герої, люди які не мали до фронту жодного відношення. Вони були на другий чи на третій лінії, вони стояли на блок-постах і як це не жахливо прозвучить — грабували волонтерів, грабували тих же самих бійців, які поверталися з відпусток на фронт.

Як зазначив Сергій Мельничук, сьогодні влада відірвана від тих людей, які робили Революцію, які пішли захищати територіальну цілісність держави і захищають її донині. Поки ми воювали на фронті, калічилися і гинули наші побратими, в Києві керували люди, яким ми дали повноваження. Нажаль вони не виправдали наші сподівання.

Більш того, «накерувались» настільки, що країна фактично доведена до «краю». Враховуючи кількість зброї на руках, ми занепокоєні, що збройний конфлікт всередині країни може стати реальністю. Зараз все застигло в тривожному очікуванні змін, яким по суті й нізвідки взятися. Саме ми повинні струсонути нинішню владу та змінити ситуацію.

Ми, сотники Майдану, безпосередні представники людей, маємо моральне право заслухати Президента Петра Порошенка, з яким пліч о пліч стояли на Майдані, і який присягнув на вірність ідеалам Революції гідності. Президент має відзвітувати перед нами і українським народом що реально зроблено з задекларованого. Ми чекаємо звітів від В. Гройсмана, А. Парубія, А. Яценюка, Ю. Луценка. Всіх тих, хто стояв біля керма держави ці роки.

«Вимушений заявити, що в подальшому розглядаю як проблематичне або взагалі неможливе перебування у владі нинішніх її очільників через відмінність реальних ціннісних орієнтацій щодо розвитку України, потреб її народу. Складається враження що нинішня верхівка зрадила інтересам людей. Дії влади можна трактувати навіть як вороже ставлення по відношенню до Української держави та Революції Гідності», — пише Сергій Мельничук.

«Ми бачимо реальний вихід в перезавантаженні влади, а саме в проведенні дострокових парламентських та президентських виборів. Ми повинні визначитися куди далі рухатися, а головне — віднайти дієвий механізм контролю за діями влади. Революція Гідності і Свободи 2013 -2014 років визначила політичний курс України і ми маємо право бути певними, що сьогоднішня влада його дотримується. В кожному міністерстві та відомстві має бути людина, яка пройшла Майдан, фронт і яка є реальним патріотом України», — резюмував С.Мельничук.


Теги статьи: Український дімРеволюція ГідностіВладаМельничук Сергей

Дата и время 19 ноября 2017 г., 22:42     Просмотры Просмотров: 1754
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Черкащину перетворюють із знаменитою землі Богдана і Тараса – в територію курників Нашої ряби і цинічної влади
Україна для Росії: як кістка в горлі
Я ніколи з політики не йшла, – Фаріон

Готуємось до виборів у 2019 році, або чому чиновники масово звільнятимуться зі своїх посад
В цій історії з «вбивством» Бабченка не можу позбутися відчуття дежавю чотирирічної давнини, - Гнап
Влада сприяє масовому ввезенню в Україну російських «жигулів», забороняючи «євробляхи»

Для Порошенка немає "вати" і патріотів. І сам він не той, і не інший
Якби не Революція гідності: венесуельський сценарій переобрання Януковича
11 человек хотят взять на поруки арестованную Савченко

Звіт уряду: яку правду ховають від українців
Томенко: Черговий флешмоб від імпотентів при владі і Ліга чемпіонів у Києві
Судді Майдану: як живуть служителі Феміди після падіння режиму Януковича

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.458094