АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -4°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Степан Сикорский - гайсинский Янукович

Степан Сикорский - гайсинский Янукович
Степан Сикорский - гайсинский Янукович

Степана Сикорского пытаются снять с должности главы гайсинского райсовета уже год. И все безрезультатно. КОррупционные сети, которыми Сикорским обплел Гайсинщину не дают людям возможность противостоять местному барыге.

Даже новый глава Гайсинской райгосадминистрации Сергей Котенко бессилен против Сикорского.

Гайсинчане о Сикорском говорят такое:
- Місто було забруднене за каденції Цвігуна-Сікорського, які просто пересідали з крісла в крісло. У ті часи їх не обирали, тоді їх просто призначали. Сікорський був міським головою, потім зам голови адміністрації, потім голова адміністрації, потім в 2005 році на президентських виборах – він програв, і сам Віктор Федорович Янукович влаштував тут «погоду хорошу», за те що вони програли вибори. Він (Сікорський) 5 років переховався, і після 2010 року вибрався депутатом районної ради. В нас є саме віддалене село - Грузьке, де є всього 438 виборців, і саме звідти він обрався депутатом районної ради. Далі він скупив депутатів, які потім проголосували за нього. Зараз депутати шоковані всі, зараз люди усі шоковані. Він має свій ліс – він має літак.

А майдановцы еще с февраля пытаются Сикорского люстрировать:

Голова Гайсинської районої ради Сікорський Степан Антонович до недавна перебував в складі партії регіонів . Коли в країні розпочались долиносні події вийшов з партії регіонів хоча до того активно підтримував їхню диктатуру.Тобто являється політичною маріонеткою! Заграбаставши полоаину всього бізнесу району під своїх підставних осіб, фактично являється одноосібним диктатором в районі. Сьогодні відбулась позачергова та відкрита сесія районої ради одним з питань на якій було висунення недовіри голові районої ради. Через залякування та тиск на депутатів районої ради з боку голови кворум необхідний для висунення недовіри так і не було зібрано! Натомість було прийнято рішення про відкликання делегованих повноважень райдержадміністрації районою радою, чим утвердив себе одноосібним "ВЛАДИКОЮ" району.Просим Майдан допомогти скинути режим псевдо майданівців які самопровозгласили себе одноосібно легітивною владою в районі ( до складу якої входят кримінальні структури та "тітушки").
Ще раз місто ГАЙСИН просить про допомогу!!!

Чому «гайсинський янукович» досі на посаді? - запитують читачі вже у нової влади

Нещодавно редакція отримала розгніваного листа, в котрому йшлося, зокрема, про таке:
«Такого громадського розпачу Гайсинщина ще не переживала, як із призначенням у район голови РДА майданівця Сергія Котенка. Він перейнявся там духом українства та патріотизму, але виявився далеким від розуміння того, яка місія на нього покладена у цей непростий час. Та ще й у Гайсині, де революція і невдоволення пов’язані із перебуванням на посаді керівника іншої гілки влади, якого давно нарекли у нас «гайсинським Януковичем» (маєтки, літак, земля, ліси, зброя), придбані всі статки «непосильним трудом» і оформлені на чужі прізвища. Вся його влада спрямована на внесення розбрату і неспокою в маси, щоб не заважали. Згадаймо хоча б історію з районною ветеранською організацією, яку він разом із Комуністичною партією довів до ручки, посіявши тривалу ворожнечу між посивілими поважними людьми. Не було зупину його амбіціям, коли труїв життя головному лікарю лише за те, що хотів мати на цій посаді «свою людину». Результат трагічний: не витримавши тиску, лікар помер від серцевого нападу. (Про це писали у ЗМІ).
Численні громадські зібрання, до речі, ще в пору «помаранчевих подій», оголошували резолюції про недовіру і притягнення до відповідальності голови Гайсинської районної ради С. А.Сікорського. І уже майданівські зібрання, на які зібралися новоспечені герої під керівництвом нинішнього голови РДА (Сергія Леонідовича Котенка) нібито й поставили крапку. Бо була проведена чи то «спецоперація», чи вистава по вибиттю з крісла, яке вже врослося в «заднє» місце голові райради. Це сталося під час засідання сесії районної ради. Саме тоді народні самооборонці на чолі з Сергієм Котенком увірвалися до зали, заявивши, що таким, як цей пан, там не місце. І під тиском та у клубах густого диму від підпалених за вікном шин зробили своє діло. Мовляв, тепер живіть спокійно, дорогі земляки, ми звільнили вас від гніту Степана Сікорського.
І депутати 38 голосами таки проголосували за недовіру і його відставку. Тепер у людей виникає резонне питання: хто дав йому зелене світло чи право знову посісти крісло голови? І чому, дивується народ, «відняло мову» у тих, хто під час народного віча грозився «поставити на коліна» керівника району за все заподіяне?
Невже і тут замилюють очі брудними грішми, і де чітка позиція нового очільника району?
Небайдужі гайсинчани, ветерани і молоді патріоти».
Сергій Котенко прокоментував цього листа так: «Якщо коротко, то в мене немає достатньо повноважень для того, щоб звільнити Степана Сікорського з посади, я тільки голова райдержадміністрації. Зараз ми з ним офіційно співпрацюємо так, як це має бути між головою РДА та головою районної ради. Є необхідність — ми намагаємося вирішити проблему, а не керуватися якимись особистими амбіціями на шкоду людям. Суто ділові стосунки. Розказувати можна дуже багато. Є питання, в котрих ми не маємо спільної точки зору. Я б порадив депутатам, котрі, ймовірно, допомагали складати цього листа, винести всі свої зауваження на найближчу сесію. Але справа в тому, що вони не дуже хочуть цього робити. Знаю, що принаймні п’ятеро депутатів бачать себе у кріслі голови райради. Але голосів ні в кого з них не вистачає. Два голоси не вистачило для того, щоб усунути Степана Сікорського з посади. Їм би сісти і домовитись між собою. А чужими руками жар загрібати — це дуже просто».
Володимир Кондратюк, лікар швидкої допомоги, знає Сергія Котенка з Майдану: «Тільки вчора вночі Сергій Котенко повернувся з Маріуполя. Вони разом з майданівцем і товаришем Олександром Лічманюком та зі своєю дружиною назбирали у трьох селах продукти, речі і відвезли нашим бійцям. Зрештою, він не всесильний, але я знаю його як мужню і віддану людину, справжнього патріота, який відстоював гідність українців на Майдані під кийками беркутівців. Хочеться запитати авторів листа: а чому Єфремов досі у депутатах? Значить, не все так просто, як здається».

«Усе зроблено для того, щоб я не пішов у депутати Верховної Ради»

Мера міста Гайсин (Вінницька область) 69-річного Анатолія Гука звинувачують у розкраданні коштів, призначених на труїння пацюків і тарганів у дитсадках. Судові засідання тривають понад сім місяців. На останньому прокурор вимагав визнати Гука винним, засудити на дев’ять років та заарештувати в залі суду, пише Газета по-українськи.
Після цього в Анатолія Ілліча стався другий інфаркт. "Швидкою" його доправили до обласного кардіологічного центру і терміново прооперували.
Зустрічаємося з міським головою у вівторок у післяреанімаційній палаті. На вішалці висить напрасована сорочка. На столі ваза з дорогими букетами квітів. Анатолій Ілліч у футболці та спортивних штанах сидить на ліжку.
 
Ви успішний підприємець, мали прибутковий бізнес. Чому пішли на вибори мера 2006 року?
— Люди попросили. Зопалу погодився, але через кілька днів заяву забрав. Подумав, нащо воно мені. За два дні прийшли понад 300 людей і таки вговорили. Вступив тоді в партію "Батьківщина", обрали мене головою районної організації. На тих виборах серед восьми кандидатів набрав 67 відсотків голосів. Роботу в міській раді почав із вивчення паперів, бо все це було для мене новим. І за тиждень мав прізвисько Ревізор. На ті папери витратив півроку.
 
На останнє судове засідання під будівлю суду понад дві тисячі гайсинців прийшли підтримати вас. Чим завдячують люди?
— Ще будучи підприємцем, чув, що в дитсадках погані умови, неналежне харчування, все валиться. Ніхто їм ніколи баночки краски не дав, усе робилося за кошти батьків. Тому відремонтували садки, налагодили харчування. Освітлив вулиці, бо на той час на весь Гайсин сім лампочок було. Поставили по місту 200 сміттєвих урн. Зробили водогін на вулиці Богуна, підвели воду, світло та газ до новостройок. Тепер працюємо над тим, щоб у місті була цілодобова подача води, а не погодинна. Торік почистили 24 криниці громадського користування. Відремонтували дороги, що по 50 років не робилися. Облагородили кладовище, бо було схоже на смітник.
 
Кажуть, присвоєння коштів лише привід для перевірок. Яка справжня причина тиску на вас?
— Усе зроблено для того, щоб не пішов у депутати Верховної Ради. Мою кандидатуру 2012 року висунули від партії "Батьківщина". І я став на окрузі серйозним конкурентом "регіоналу" з Вінниці. Тоді й почалися перевірки СБУ. Вирішив, що ця нервотрьопка ні до чого. Зняв свою кандидатуру та навіть вийшов із партії, але процес не припинився по сьогоднішній день. Спочатку проходив по справі як свідок, а в липні 2012-го мене перекваліфікували у злочинця. Через те мав два інфаркти, бо цієї несправедливості переносити не можу. Люблю заробляти гроші, але на крисах робити цього не маю потреби. Отримую 5 тисяч гривень зарплати і 3 тисячі пенсії.

Хто підставляє?
— Мої попередники. Теперішній голова райради Степан Сікорський п’ять років був головою міської ради, його заступник — 12. Роблять усе, щоб мене знищити. Бо заважаю відмивати гроші. Взявся за благоустрій кладовища. Це був яр зі смітником, скрізь росли акації, що руйнували надгробки. Я вирізав ті акації, розширив кладовище до дороги, обгородив гарним забором, обсадив соснами. А Сікорський пише на мене бумагу у Вінницю, що я вирізав дерева без погодження з екологією та зайняв дорогу державного значення. Тоді приїхала комісія з перевіркою, склали акт і подяку мені висловили. Коли в місті відновили фонтани, їх двічі перед святами ламали, щоб ми не ввімкнули й опозорилися перед людьми. Коли поставив на площі відеокамери, а в міліції монітор — вандалізм припинився.
 
Хто ще проходить по цій справі? Маєте спільний план дій?
— У присвоєнні 826 тисяч гривень звинувачують мене та головного санітарного лікаря району Людмилу Спеней. Вона рік у СІЗО. Мене не закрили за станом здоров’я. Ніяких спільних дій не розробляли. У нас різні адвокати. Скажу, що Спеней у цій справі ні до чого, як і я. Мені дали приписи із санстанції на проведення дезінфекції та дезінсекції. Роботу виконувала підприємець, яка має ліцензію, ми уклали угоду. Рішення затверджувалися на депутатських комісіях, виконкомі та сесії. Не маю права сам приймати рішення щодо бюджетних коштів. Ніколи не думав, що мені як міському голові треба щитати мишей — здохли вони чи ні.
 
Колись брали хабарі?
— Мені їх ніколи не пропонували. Підприємці, що б не попросив, не відмовляють. Як треба було відремонтувати громадську вбиральню біля будинку культури, зібрав усіх, пояснив, що це не мені додому. Той цемент, той плитку, той цеглу дав. Тому, коли до мене звертаються підприємці по якомусь питанню, не можу відмовити, бо ми робимо спільну роботу для міста, і я їм теж допомагаю.
  
Хто із керівників міста, району підтримує?
- Депутати із регіонів, "Фронту змін", колишні однопартійці з БЮТу, голова Гайсинської РДА Сергій Скіць. Вони писали звернення до Януковича, до голови Верховної Ради, щоб утрутилися в цю справу і зупинили беззаконня. Бачу потужну підтримку гайсинців. За час перебування в лікарні до мене дзвонили такі люди, що й не сподівався ніколи.
 
Якщо суд виправдає вас, залишитеся на посаді?
— Так, бо своєї вини не визнаю.


Тема від читача сайту КОД


Теги статьи: Сикорский Степан

Дата и время 03 декабря 2014 г., 15:48     Просмотры Просмотров: 6114
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.156909