АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 4°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 2°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Стець планує створити три департаменти Мінінформполітики

Стець планує створити три департаменти Мінінформполітики
Стець планує створити три департаменти Мінінформполітики

Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що планує створити у своєму міністерстві три департаменти, якій будуть працювати над основними напрямками роботи відомства.

За словами Стеця на круглому столі у Ukraine Crisis Media Center, один із департаментів буде відповідати за стратегії інформаційної політики і її впровадження в Україні.

"За час існування держави України не було створено стратегії інформаційної політики. Тому один із департаментів, і один із заступників міністра буде займатися створенням стратегії інформаційної політики і її впровадження в нашій країні", - сказав Стець.

"Другий департамент, який ми плануємо створювати, стосується загроз геополітичних та інформаційних війн. В першу чергу, тої яка зараз відбувається з боку Росії, із середини країни, і зовні. Серед країн лобістів – позиція РФ", - сказав міністр

"Там так само буде декілька людей, які будуть займатися створенням концепції інформаційної безпеки країни", - додав він.

Також Стець розповів, що третій департамент міністерства "буде займатися внутрішньою комунікацією між органами влади із дотриманням єдиної позиції впровадження цієї інформаційної стратегії".

За даними УП, у положеннях про Міністерство інформації передбачається, що відомство розробляє та затверджує державні стандарти телевізійного виробництва, стандарти соціальної реклами, забезпечує дотримання в Україні свободи слова, думки.

Також Міністерство розробляє, впроваджує та здійснює координації заходів по запобіганню нанесення громадянам шкоди через неповноту, невчасність та невірогідність інформації.

Один із пунктів положення передбачає, що відомство здійснює державну реєстрацію друкованих ЗМІ та інформаційних агентств, здійснює нормативно-правове регулювання у сферах поширення інформації.

Згідно з проектом положення, міністерство "здійснює нормативно-правове регулювання у сферах поширення інформації, просвітницької діяльності, державного інформаційного патронажу в системі освіти та державних органах влади, ЗМІ".

Також до функцій відомства відносять розробка стандартів з професій в сфері медіа та інформації, перевірку осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Крім того, Мінінформполітики буде здійснювати нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення функціонування ЗМІ, формуватиме доповідні прем’єру та президенту щодо інформаційних проектів;

Міністерство "призначає в установленому порядку на посади директорів, заступників директорів, головних редакторів державних ЗМІ".

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович стурбована тим, що в Україні вчора було створене Міністерство інформаційного політики.

"Ініціатива української влади зі створення Міністерства інформації є загрозою свободі слова. Це не спосіб боротьби із пропагандою", - написала Міятович у Twitter. 

Инсайдер


Теги статьи: МининформполитикиСтець ЮрийСтець

Дата и время 03 декабря 2014 г., 19:43     Просмотры Просмотров: 2997
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Центр борьбы с фейками – новая попытка ввести цензуру в интернете или защита информационной безопасности
Взломано 50 миллионов аккаунтов. Мининфо Украины выдало рекомендации по безопасности для пользователей Facebook
Общественная бедность. Как Аласания «без ручек и ножек» играет в политику

Минстец закажет пиар-кампанию в Аргентине на 3 миллиона
В Мининформполитики готовят новый перечень сайтов, рекомендованных для запрета в Украине
Пользоваться Telegram в Украине опасно, - Мининформполитики

Омелян заявил, что мало ест
Минута украинского по дороге домой: Министерство информполитики запустило радиопрограмму по изучению государственного языка
В Facebook отреагировали на обвинения Украины в содействии пропаганде РФ

"Минстець" обвинил Facebook в содействии российской пропаганде
В российских СМИ появилось фейковое письмо МинВОТ Украины
В Сети разгорелся скандал из-за опроса замминистра информполитики о смерти Шеремета

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05277