АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 22°C
Днепр: 24°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 20°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Ляшко, закликаючи купувати українське, обізвав заступника міністра "ботаном"

Ляшко, закликаючи купувати українське, обізвав заступника міністра "ботаном"
Ляшко, закликаючи купувати українське, обізвав заступника міністра "ботаном"

Під час засідання круглого столу в Комітеті з питань промислової політики Верховної Ради України глава фракції РПЛ Олег Ляшко вийшов із себе, закликаючи підтримати вітчизняного виробника й критикуючи уряд, передає кореспондент АСН.

  "Так, я питаю: де представники уряду? Чого їх тут немає? Я питаю! Де Кубів? Де Нефьодов - ботан? Де всі інші? Їх немає, тому що їм байдужі інтереси України", - заявив Ляшко в традиційному епатажної стилі.   Ляшко нагадав, що заступник голови Міністерства економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов постійно говорить про успіхи Prozzoro: "Прозоро! Прозоро! Прозоро буде тоді, коли будуть зростати доходи українців", - сказав він.   Ляшко зазначив, що наполягатиме на прийнятті законопроекту №7206 "Купуй українське, плати українцям": "Цей закон - це реактивний двигун для нашої економіки.

Давайте разом запустимо його. А всі, хто буде проти, переламаємо їм палиці і не помітимо, підемо далі", - сказав він.  

Нагадаємо, раніше інший депутат-радикал Віктор Галасюк на своїй сторінці в соцмережі детально розповів суть законопроекту. Його головна мета - під час проведення торгів враховувати не тільки ціновий фактор, а й країну-виробника товарів чи послуги.  

"Опоненти кажуть, що і проблеми ж насправді немає, мовляв за статистикою ProZorro більше 99% учасників та переможців у державних закупівлях - українські компанії, менше 1% - іноземні. Тому "Купуй українське, плати українцям!" - не на часі і "тільки популізм".

Однак, за оцінками експертів, близько 38% товарів і послуг у рамках державних закупівель є імпортними або містять істотну імпортну складову", - зазначив Галасюк.

 За його підрахунками, через це за кордон йде близько 100 млрд грн, які могли б бути доходом саме українських компаній. У той же час опоненти даного законопроекту, в тому числі і в МЕРТ, вважають, що введення "національної поправки" зруйнує систему Prozzoro.  


Теги статьи: ProzorroГаласюк ВикторСкандалЛяшко Олег

Дата и время 30 ноября 2017 г., 21:25     Просмотры Просмотров: 1002
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.08817