АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

У влади нема нічого іншого, ніж стара набридла пісня про вплив з Росії, – нардеп

У влади нема нічого іншого, ніж стара набридла пісня про вплив з Росії, – нардеп
У влади нема нічого іншого, ніж стара набридла пісня про вплив з Росії, – нардеп

Що таке слава, котра іде поперед тебе?  Це коли я сьогодні, скривишись від болю і опершись на палку, спостерігав за жалюгідними потугами силовиків реконструювати події 2013-го року.

І все одно отримав персональне звинувачення від Генпрокурора у співучасті у звільненні Саакашвілі.

Якщо так, то я погоджуюся, нехай сама лише моя присутність звільняє людей з-під варти. 
Ех, якби-ж то.

Сьогодні цілий день пишуть співробітники правоохоронних органів. Вони схвильовані тим, що бачили сьогодні. Вони переживають, що їх персонально кинуть на війну з опозицією, а воювати з опозицією їм дуже не хочеться. 
Вони хочуть щоб у опозиції знали – вони це все не підтримують. Хочуть бути осторонь цієї гидоти.

У наших опонентів нема нічого іншого, ніж стара набридла пісня про вплив з Росії. Від цієї пісні, нехай уже і у супроводженні відеокліпів, все одно нудить. Причому, чемпіонами по здатності проводити московський вплив є саме президент Порошенко та його рать. Саме він тримає Медведчука, мутить бізнес із Росією, поки народ ронить останні краплини крові задля перемоги. Ну, хіба що Оппоблок. Але Новинський та Бойком голосують за ініціативи Порошенка, таким чином показуючи, хто головний.

Якби хоч частину цих оперативних ресурсів СБУ та ГПУ було кинуто на розслідування майданівських справ! Думаю, ми б рухалися як мінімум вдвічі скоріше.

Скільки людей задіяно на прослуховувані? Скільки – у зовнішньому спостереженні? Скільки аналітиків (я впевнений, найкращих) працюють над обробкою інформації, скільки оперативників працюють у полі! Скільки найфаховіших юристів у Генпрокуратурі під мікроскопом вивчають кожен крок опозиціонерів!

Коли я уявляю цю армію співробітників, котрих українці оплачують зі своєї кишені, і чия праця радше шкодить країні, аніж просто здійснюється ради маніакальних страхів топ-посадовців – у мене болить не тільки спина, а й серце. Який би колосальний прогрес ми могли б показати, скільки ментів-убивць, тітушководів, суддів могли притягнути до відповідальності у зв’язку з майданівськими подіями!

Ігор ЛУЦЕНКО

 


Теги статьи: Луценко ІгорВійнаВійна на ДонбасіРосіяМихаил Саакашвили

Дата и время 06 декабря 2017 г., 17:09     Просмотры Просмотров: 1546
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?






Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.352706