АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 15°C
Львов: 13°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 14°C

«Порохобот» коштує $2 тис. на місяць – блоґер

«Порохобот» коштує $2 тис. на місяць – блоґер
«Порохобот» коштує $2 тис. на місяць – блоґер

Відомий український блоґер Антон Ходза, який має близько 50 тисяч підписників у соцмережі Facebook, розповів, що популярним дописувачам у соцмережах платять у середньому по 150-200 доларів за пост. Про це він сказав в інтерв’ю Народній правді.

«Ну, щоб отримати 300, це треба бути вже просто супер-блоґером. Або дуже потрібною людиною. Або дуже терміновий меседж», – сказав він.

Також Ходза повідомив, що певна кількість дописувачів працює на конкретну політичну силу. Хоча серед «порохоботів» і «зрадофілів» є й ідейні люди.

«Може, настане день, коли хтось зіллє всю мережу порохоботів, а це не одна група, там різні люди. Хтось на зарплаті, хтось ідейний, і якщо людина ідейна, без комерції «топить» за щось, я поважаю таку позицію, навіть якщо сам її не поділяю, або поділяю не завжди», – сказав блоґер.

Водночас Ходза не сумнівається, що частина «порохоботів» отримує зарплату з Банкової: «Для мене це очевидно. Свічку я не тримав, але це видно. Серед «зрадофілів» теж є люди, які не за безкоштовно працюють, я думаю».

Також він висловив думку, що середньомісячна зарплата блоґера становить 1,5-2 тисячі доларів: «Мені не пропонували, але я б, якби був політиком, то я б платив півтори-дві тисячі доларів на місяць. Щоби він пописував щось кожен день».


Теги статьи: соцмережіFacebookХодза Антонпорохоботы

Дата и время 11 декабря 2017 г., 20:57     Просмотры Просмотров: 3269
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063559