АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -9°C
Львов: -9°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Українці зможуть вільно ввозити до країни більше 10 тисяч євро

Українці зможуть вільно ввозити до країни більше 10 тисяч євро
Українці зможуть вільно ввозити до країни більше 10 тисяч євро

На даний час фізичні особи-українці можуть ввозити в Україну готівку на суму понад еквівалент 10 тисяч євро за наявності відповідних документів.

Національний банк спростив порядок ввезення резидентами в Україну готівкової іноземної валюти, дозволили ввозити кошти на суму понад еквівалент 10 тисяч євро без підтверджуючих документів про їх походження за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі.

Про це повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №127, яке набирає чинності з 14 грудня, - пишуть  "Українські реалії" з посиланням на glavcom.ua

Регулятор нагадав, що на даний час фізичні особи-українці можуть ввозити в Україну готівку на суму понад еквівалент 10 тисяч євро, за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах, та квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цими готівкою.

«Надалі українці зможуть ввозити таку суму без підтверджуючих документів, тобто, тільки за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі», - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, Нацбанк уточнив, що вивезення за межі України фізичними особами-резидентами готівки в сумі понад еквівалент 10 тисяч євро дозволяється при наявності документів, що підтверджують зняття цієї готівки з особистих рахунків у банках, та квитанції про валютно-обмінної операції при її проведенні на суму понад еквівалент 10 тисяч євро.

Також повідомлялося, що чистий продаж (перевищення продажу над купівлею) готівкової іноземної валюти населенням України через банківську систему в листопаді склало 39,7 мільйона доларів. Разом з тим, у жовтні українці вперше з січня 2015 року купили в банках більше готівкової валюти, ніж продали, і чиста купівля за місяць становила 2,4 мільйона доларів.

За січень-листопад продаж готівкової валюти населенням через банки перевищила покупку на 2,073 мільярда доларів.


Теги статьи: ЕвроНацбанкУкраїнаГотівка

Дата и время 13 декабря 2017 г., 23:40     Просмотры Просмотров: 1657
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066693