АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 12°C
Днепр: 16°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 11°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 7°C
Ровно: 8°C

Мене взагалі вражає, як деякі хлопці на фронті кажуть, що ми качаємо ситуацію в країні, - боєць АТО

Мене взагалі вражає, як деякі хлопці на фронті кажуть, що ми качаємо ситуацію в країні, - боєць АТО
Мене взагалі вражає, як деякі хлопці на фронті кажуть, що ми качаємо ситуацію в країні, - боєць АТО

Мене взагалі вражає, як деякі хлопці на фронті кажуть, що ми качаємо ситуацію в країні і тим самим допомогаємо ворогу. Думайте головою, братчики! Вона вам не лише для того, щоб в неї їсти.

Згоден, вам зараз платять бойові, зарплату, як — ніяк годують, одягають, допомогають волонтери, витрат особливих немає — жити можна. А тепер трошки змініть кут обзору.

Ви повертаєтеся додому. Вам видають «дембельські», якщо пощастить — відзнаки та УБД, запросять до навчання на бюджет до університета імені Поплавського (так нас запрошували, чесно, дали аж 10 місць) та допобачення телебачення.

Але гроші через півроку закінчаться, ейфорія пройде, відпочивати набридне і що далі? Бачили, як в нас з неохотою дають АТОвцям пільги? А лікують? По — справжньому, а не в санаторії для аватарів де з ліків та процедур — лише горілка та сельодка, а гірше того — трава з “мокрого”?

А відправляють вчитися на права, як нам прописано в законі? Мені ясно сказали — заявку лишайте, а грошей нема. Я відправив письмове звернення, замовним листом, а у відповідь — тиша.

Бачили, як «хочуть» приймати хлопців на роботу, бо вони не будуть терпіти мізерну зарплатню та експлуатацію з боку работодавця?

Пам’ятаєте інцидент в Харкові, де в об’яві ясно було сказано — після МПВ та учасників АТО прохання не дзвонити? Думаєте, воно одне таке було?

Бачили, які тарифи на комунальні послуги та ціни на харчі, одежу та інші речі першої необхідності? І добре, якщо ви живете сам, нема дружини та дітей чи хворих батьків.

До цього варто додати психологічні розлади, викликані ротаціями по року в нелюдських умовах та взагалі напруженням — і ось вам готові випадки пограбувань, суіцидів та інших неприємних речей. Буде несолодко, м’яко кажучі. Запитайте тих, хто зараз на “відпочинку”.

І які є варіанти? Або повертатися на службу на “контракт до кінця особового періоду”, або за кордон мити зади чи клеїти коробки, або по електричках з просунутою рукою: «…Я був батальйонний розвідник, Піски я колись відстояв…».

А на контракті, якщо приймуть після принизливого медичного огляду з зазиранням в кожну дірку, не факт, що знову потрапите на фронт, а, скорше за все, займете почесне місце в наряді на тумбочці десь у Західній або у Центральній Україні (запитайте Igor Shklyarenko чи Игорь Мольфар).

І ще пощастить, якщо ви повернетеся додому неушкодженими, без болячок та з усіма кінцівками. Перспектива класна? Ви заради цього зараз там? Так от подумайте ще раз і підтримайте краще другий фронт.

І пам’ятайте про свою місію. Ми — воїни і наша доля — не «відслужити» та лягти на диван. Нам потрібно навести лад в країні і стати костяком нової, дійсно 2 по силі армії в світі. Повернути назад те, що ми так безглуздо втратили у 2014 році.

Я не агітую вас зараз кидати все і йти на Київ. Втримуйте фронт і надалі, але не заважайте тим, хто у 2014 році зупинив ворога (я не кажу зараз про політичні сили і розпіарених осіб) підготувати почву для вашого (і нашого) подальшого життя, на яке ми всі заслуговуємо. А якщо буде треба, ми блискавкою станемо поруч з вами на кордоні. Обіцяю.

Денис Малихін


Теги статьи: ДонбассВійнаВійна на ДонбасіАТО

Дата и время 14 декабря 2017 г., 09:36     Просмотры Просмотров: 1870
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Цирк имени Прилепина: как ’’писатель’’ разводит в*тных россиян
Губареву сделали жесткое предупреждение перед ”выборами” главаря ”ДНР”
В Россию пришла ответка: зверье вернулось с Донбасса

Самоликвидировался: стало известно о нелепой гибели террориста на Донбассе
’’Украина сотрясается... от смеха!’’ В сеть слили видео эпичной операции ’’ДНР’’
На Донбассе ранен украинский военный – штаб операции Объединенных сил

На Донбассе снайперская пуля боевиков попала в авто с детьми
’’Открыто скулят и жалуются’’: террористы ’’Л/ДНР’’ упали в отчаяние из-за ООС
На Донбассе прошли ожесточенные бои: ВСУ удержали рубежи

’’Возможны новые жертвы": на Луганщине подорвались двое мирных жителей
«До российской границы осталось не так далеко»: бойцы рассказали об успехах ВСУ на Донбассе
Российские военные спешно покидают Донбасс — соцсети

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.175013