АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 21°C
Днепр: 25°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 21°C
Львов: 20°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 21°C
Ровно: 22°C

Сутички у центрі столиці. Відповідальність мають нести «Самопоміч» та «Батьківщина»

Сутички у центрі столиці. Відповідальність мають нести «Самопоміч» та «Батьківщина»
Сутички у центрі столиці. Відповідальність мають нести «Самопоміч» та «Батьківщина»

Соромно, що депутат, який має своїх малих дітей, який ще вчора очолював ключовий парламентський комітет, сьогодні перетворюється на бойовика

Якими ж покидьками потрібно бути, аби топтатися по місцю, де лежали наші поранені і вбиті. Лезгинка і камаринская на кістках... просто негідники. Якими ж покидьками треба бути, аби жбурляти шашки у ВР, коли там традиційна дитяча щоп’ятнична екскурсія. І захоплювати магазини солодощів чи Палац, коли там повно дітей і проходить свято Миколая. Це тероризм, це реальна небезпека життю і здоров’ю пересічних українців, українських дітей . Це має отримати публічне засудження парламенту. Це повинно отримати реакцію «Самопомочі», чиї депутати перетворилися на бойовиків, і «Батьківщини», чиї депутати взяли агресивного апартида на поруки. Ви взяли на поруки людину, яка готова ризикувати життям українських дітей, і це тепер ваша політична відповідальність! Може, хтось високоморальний покається завтра на погоджувальній? 

Соромно, що депутат, який має своїх малих дітей, який ще вчора очолював ключовий парламентський комітет, сьогодні перетворюється на бойовика. Так захоплювали приміщення в Криму і на Донбасі, й плювали на безпеку простих громадян. Так Путін говорив, що попереду поставимо жінок і дітей. Українських. Це потрібно негайно зупинити. Дно.

Р. S. Агресія в Києві проти України відбувається в той час, коли на фронті ми бачимо небезпечні маневри росіян, відкликання росіян з СЦКК, що свідчить про посилення рівня загроз.

Ірина Геращенко


Теги статьи: протестимітингСаакашвили МихаилВО БатькивщинаПартія Самопоміч

Дата и время 17 декабря 2017 г., 21:44     Просмотры Просмотров: 1925
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 августа 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.72177