АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 13°C
Днепр: 15°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 11°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Волонтери Харківського шпиталю депутатці Кошелєвій: Не треба брехати, Альоно!


Волонтерів організації "Сестра милосердя АТО" обурюють плітки, котрі поширює нардеп від Радикальної партії Олега Ляшка Альона Кошелєва.

Організатор і керівник "Сестри милосердя" Ярина Чаговець не втомлюється спростовувати повідомлення про нібито волонтерську діяльність Кошелєвої у військовому шпиталі Харкова, де базується організація.

Так, "Громадське ТБ" поширило відеоролик, на якому Чаговець наочно переконує, що Кошелєва не могла, як вона каже, щодня проходити повз кімнату волонтерів "Сестри милосердя", прямуючи до відділення реанімації шпиталю. Адже вхід на територію лікарні здійснюється через прохідну, а фотографії волонтерської кімнати на сторінці Кошелєвої зроблені в той час, коли волонтери тимчасово, через ремонт, перебували в іншому приміщенні – військовій поліклініці.

Звідти вони передавали допомогу пораненим на територію власне госпіталю через вікно, бо приміщення поліклініки не є прохідним. "Тому ніяк ця людина не могла кожного дня зустрічатися з нами, проходячи повз нашу кімнату", - заявила волонтерка.

Чаговець твердить, що Кошелєва ніколи не була членом "Сестри милосердя АТО". І ніхто з волонтерів цієї організації не знайомий і навіть не бачив в очі теперішню депутатку, котра під час виборчої кампанії називала себе волонтером Харківського військового шпиталю. "Ніколи цієї дівчини не було ні в нашій волонтерській кімнаті, ні в нашій організації. Ми її не знаємо, я особисто з нею не знайома. І не треба брехати, Альоно!", - закликала Чаговець. Як уже повідомлялося, Ляшка просять пояснити появу "липової" волонтерки в топ-10 списку Радикальної партії.

ТСН


Теги статьи: Кошелева ЕленаКошелева Алена

Дата и время 09 декабря 2014 г., 11:39     Просмотры Просмотров: 2014
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053914