АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

В даний момент і в даних реаліях стоїть вибір між Тимошенко і Сомалі, - думка

В даний момент і в даних реаліях стоїть вибір між Тимошенко і Сомалі, - думка
В даний момент і в даних реаліях стоїть вибір між Тимошенко і Сомалі, - думка

З коментарів. Погляд на Тимошенко від людини розумної, інформованої, знайомої з механізмами функціунування організмів влади та бізнесу не лише в Україні.

Просто інформація. Andrew Titarenko :" Я глибоко переконаний, що в даний момент і в даних реаліях стоїть вибір між Тимошенко і Сомалі. Нема нікого хоч приблизно такого рівня, і нема часу навчитись до її рівня навіть якщо знайдеться. В країні, насправду, пожежа, і не на часі зʼясовувати, що робив голова пожежної команди 20 років тому.

Що ж до популізму - от визначення: "Популі́зм (лат. populus - народ) - політика або риторика, яка апелює до простих народних мас, їхніх надій, страхів, незадоволення життям, і ґрунтується на протиставленні інтересів широких мас населення інтересам еліти. В англомовній літературі термін переважно використовується як відповідник українського поняття «народництво» (і англійською мовою «народництво» переважно перекладається як «populism»), і далеко не завжди має негативні конотації." Звичайно т.зв. еліти цього не люблять.

Тут взагалі постає фундаментальне питання: або держава для людини - це західна "права" ідеологія, ідеологія малого уряду, індивідуалізму і свободи. Рейган колись казав: "Уряд не є рішенням для проблеми, уряд є проблемою". Альтернативний підхід - людина для держави. На жаль Україна стає на цей шлях. Я, наприклад, вважаю, що знищувати медицину (тобто - вбивати хворих) заради збалансування бюджету є злочином, а не жертовним героїзмом. В кінці цього шляху - Гітлер, Сталін, Мао, трудові армії, тощо. Те, що називають популізмом такому шляху розвитку протирічить категорично, а національні і світові еліти обирають саме цей шлях."


Теги статьи: УкраїнаПолітикаТимошенко Юлія

Дата и время 19 декабря 2017 г., 00:07     Просмотры Просмотров: 4869
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
10 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.211251