АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -4°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -6°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Почесний громадянин Нових Петрівців поламав рядовому «регіоналу» тендер на 16 мільйонів

Почесний громадянин Нових Петрівців поламав рядовому «регіоналу» тендер на 16 мільйонів
Почесний громадянин Нових Петрівців поламав рядовому «регіоналу» тендер на 16 мільйонів

Антимонопольний комітет України рішенням від 29 листопада зобов’язав КК «Київавтодор» скасувати процедуру закупівлі робіт у ТОВ ВБП «Укргазкомплект» вартістю 15,83 млн грн.

Рішення прийнято за результатами розгляду скарги ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд».

Йдеться про закупівлю робіт із прокладання дощової каналізації по вул.Полупанова від вул.Автозаводської до вул.Коноплянської в Оболонському районі.

11 жовтня замовник «Київавтодор» акцептував пропозицію ТОВ ВБП «Укргазкомплект» як найбільш економічну вигідну.

Скаржник ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» пропонував виконати роботи на 3% дорожче, ще один учасник ТОВ «Перес» – на 6% дорожче.

У скарзі до АМКУ «Концерн «Київпідземшляхбуд» просив зобов’язати замовника відхилити пропозицію переможця або відмінити торги. Скаржник зазначив, що пропозиція «Укргазкомплект» не відповідає вимогам документації конкурсних торгів в частині наявності обладнання і матеріально-технічної бази. А саме, на думку скаржника, «Укргазкомплект» надав недостовірну інформацію щодо наявності у нього комплексу для мікротонелювання, що необхідний для прокладання дощової каналізації.

«Концерн «Київпідземшляхбуд» вказав, що в Україні лише він є власником такого комплексу і уклав низку договорів з оренди цього обладнання.

АМКУ встановив, що в пропозиції переможця міститься копія договору суборенди, укладеного між ТОВ ВБП «Укргазкомплект» (суборендар) і ТОВ «Укрпідводтрубопровідбуд» (орендар), предметом якого є складське приміщення і ангар для стоянки та обслуговування автомобільної та будівельної техніки загальною площею 620 м кв., які розташовані у м. Києві. Таким чином, переможець не порушив документацію конкурсних торгів в цій частині.

Відміна процедури закупівлі можлива за умови невідповідності документації пропозицій, щонайменше, двох учасників, допущених оцінки.

У зв’язку з цим АМКУ з’ясував відсутність у пропозиціях ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» і ТОВ «Перес» документального підтвердження відповідності технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету, що встановив замовник.

Також було виявлено, що деякі зворотні сторінки пропозицій всіх учасників не містять підписів уповноваженої особи і відбитків печатки.

З урахуванням цього, пропозиції всіх трьох учасників не відповідали умовам конкурсних торгів, а тому замовник мав їх відхилити.

Встановлено, що такі порушення процедури закупівлі на час прийняття рішення АМКУ виправити неможливо, у зв’язку з чим «Київавтодор» зобов’язано відмінити процедуру закупівлі.

ТОВ ВБП «Укргазкомплект» володіють депутат Бориспільської райради від Партії регіонів В’ячеслав Опанасенко, Юрій Марусич і кіпрська компанія «Ланфаст трейдінг лімітед». ТОВ «Укрпідводтрубопровідбуд», з яким укладався договір суборенди приміщень і будівельної техніки, належить тому ж Юрію Марусичу і одеському ТОВ «КУА «Афіна-Інвест», яким володіє Надія Басович.

Власниками фірми-скаржника ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» є Анатолій Гальчук і ТОВ «Бас-Інвест», яке належить кіпрській компанії «Говертано холдінгз лтд», заснованій 15 червня 2010 року і записаній на двох громадян Кіпру.

Анатолій Гальчук має звання почесного громадянина села Нові Петрівці, де знаходиться президентська резиденція Віктора Януковича «Межигір’я».

До середини 2010 року співвласниками «Концерн «Київпідземшляхбуд» були Валерій Борисов і Дмитро Борисов (батько і син). Валерій Борисов був першим заступником глави КМДА (2002-2006 рр.), народним депутатом (2006-2012 рр.), до парламенту обирався від «Нашої України», але у 2011р. перейшов у фракцію Партії регіонів. На виборах 2012 року Борисов очолював передвиборчий штаб Партії регіонів в Києві.

ТОВ «Перес» належить Юрію Рехлісу і Саветі Череднюк. Відомо, що Юрій Рехліс до кінця 2012 року очолював ПАТ «СУППР», яке на 99% належить Головному управлінню комунальної власності м Києва виконавчого органу КМДА.

Наші гроші


Теги статьи: ТендерНовые петровцы

Дата и время 19 декабря 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4797
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Нацкомітет спорту інвалідів витратив 1,2 млн на Toyota Camry у найдорожчій комплектації
Филиал “Укргазвыдобування” купил Land Cruiser Prado за 1,1 млн
Полтавчанин та його тітка розвели “Львіввугілля” на майже 2 мільйони

Метро на Троещину: объявлен тендер на проведение проектных работ
Укрзализныця хочет за 21 млн создать сервис продажи билетов для экспресса в аэропорт "Борисполь"
"Укрэнерго" купило 2 иномарки за 2,3 миллиона

Мост в Киеве от Владимирской горки к Арке дружбы народов обойдется в 206 миллионов
В Киевской мэрии закупили лекарства втрое дороже рыночной цены
Коммунальщики Днепра заплатили 600 тысяч гривен сотруднику парковочного инвестора за демонтаж хлама на парковках

НБУ хочет купить елочные игрушки за 117 тысяч гривен
Экс-помощник депутата от БПП выиграл тендер Укроборонпрома на 35 млн
НБУ хочет отремонтировать двери центрального хранилища за 2,4 млн гривен

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055817