АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

База «тітушек» у центрі Києва, або чому начальник міліції Києва не реагує на незаконні формування?

База «тітушек» у центрі Києва, або чому начальник міліції Києва не реагує на незаконні формування?
База «тітушек» у центрі Києва, або чому начальник міліції Києва не реагує на незаконні формування?

Про боротьбу з рейдерським захопленням офісного центру "Ліра-2000" на Дніпровському спуску,1 у Києві, сказано танаписано вже багато.

Але ось справа вийшла на фінішну пряму - настав час виконувати рішення судів і повертати власність законному власнику. Представник якого та орендарі, які уклали офіційні угоди на оренду приміщень, зіткнулись з іншою проблемою: протилежна сторона в особі російського рейдера Ігоря Бобнєва не збирається виконувати рішення українських судових органів. Приміщення ділового центру, у якому, між іншим, розташовано офіс Світового Банку, тепер перетворено на... базу "воєнізованих тітушек".

Хто ці люди, чиї команди виконують і яка мета концентрації їх концентрації в такій кількості у центрі Києва, в самісінькому урядовому кварталі - мають всерйоз поцікавитись відповідні правоохоронні та антитерористичні органи. В тому числі - Служба Безпеки України, яка відповідає, власне, за національну безпеку нашої держави.

Натомість, правоохоронці, на чолі з начальником київської міліції Олександром Терещуком, чомусь лише пасивно спостерігають за формуванням та діяльністю цієї групи. Очевидці свідчать, що молодики схожі на організовану та керовану банду. Вони окупували приміщення ділового центру, на власний розсуд встановили "пропускний режим" всередині цього громадського місця, на території якого - безліч офісів та заклад громадського харчування. При цьому, керівники цих "охоронників" на контакт не ідуть, та відмовляються повідомити, хто їх уповноважив на подібні дії. 
За словами очевидців, під час "висадки" біля бізнес-центру з автомобілів "живої сили", було помічено, що молодики проносять у будівлю зброю. Наразі, не відомо, яку саме: бойову, травматичну або пейнтбольну. Це і мають з’ясувати компетентні органи.

Цікаво, що одним з орендаторів приміщення у бізнес-центрі є Конгрес Українських Націоналістів. Після тривалих розмов з "контингентом", який окупував приміщення на Дніпровському спуску, 1, українські націоналісти викликали наряд міліції для з’ясування питання - для чого відбувається формування великої воєнізованої групи людей у центрі української столиці?

 

Одним з керівників ’охорони’ є ця людина. Хто він і чому блокує офіс Світового Банку, мають дати відповідь правоохоронні органиОдним з керівників ’охорони’ є ця людина. Хто він і чому блокує офіс Світового Банку, мають дати відповідь правоохоронні органи

 

Окрім того, що ця група виконує явно злочинні накази, які порушують права громадян України, подібні мілітаристські формування потрібно перевірити на предмет їх можливої приналежності до терористичних та сепаратистських організацій - вважає сотник 34 сотні самооборони Майдану, КУНівець Ігор Рудник. Адже, часи зараз неспокійні і дозволяти перебування незаконних, незрозумілих мілітаризованих організацій в центрі столиці - це вершина непрофесійності правоохоронних органів. Оскільки дестабілізувати ситуацію в урядовому кварталі Києва за таких умов можна за кілька хвилин. Виходячи з цього, Служба Безпеки України мала б негайно перевірити ситуацію, яка склалась у згаданому діловому центрі в центрі столиці.

 

Представників КУН, разом з власниками та юристами, просто не впустили у приміщення осіб, зафіксованих на цьому фотоПредставників КУН, разом з власниками та юристами, просто не впустили у приміщення осіб, зафіксованих на цьому фото

 

Тим часом, Конгрес Українських Націоналістів звертається до Головного Управління МВС України у місті Києві з вимогою перевірити обставини, й встановити організаторів формування цього угруповання та прийняти всі необхідні заходи для припинення порушення законодавства, забезпечити спокій та вільний доступ в приміщення громадян.

 

Вам ця картинка не нагадує Маріїнський парк часів Революції Гідності, у якому прибічники Януковича концентрували свою ’ударну силу’ для боротьби з учасниками Євромайдану?  Вам ця картинка не нагадує Маріїнський парк часів Революції Гідності, у якому прибічники Януковича концентрували свою ’ударну силу’ для боротьби з учасниками Євромайдану?

 

Окрім питання національної безпеки, в цій історії існує ще один аспект: часи, коли підприємства та нерухомість захоплювали загони спеціально підготовлених найманців, мають піти в небуття назавжди. Єдине, чим мають закінчуватись будь-які суперечки - це виконання вердиктів суду. Будь-які позитивні зміни й ефективні реформи в країні можливі лише за таких умов.

www.dsnews.ua


Теги статьи: Лира-2000

Дата и время 11 декабря 2014 г., 14:53     Просмотры Просмотров: 2429
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.16864