АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 17°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 14°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

Басейни і спортзали військового містечка в Одесі залишилися у власності «добросовісних» офшорів

Басейни і спортзали військового містечка в Одесі залишилися у власності «добросовісних» офшорів
Басейни і спортзали військового містечка в Одесі залишилися у власності «добросовісних» офшорів

Суд залишив будівлі військового містечка №216 в Одесі у власності ПП «Інвестиційна компанія «Юг-Інвест». Про це свідчить постанова Одеського апеляційного господарського суду від 11 грудня.

За договором 2006 року ТОВ «Грін Коін» мало провести реконструкцію будівель загальною площею 5995,5 кв м, що розташовані у провулку Сільськогосподарському, 2а. Натомість вже через рік фірма через суд добилася визнання за нею права власності на ці приміщення. Вони перейшли до «Грін Коін» як компенсація пайового внеску в інвестдоговір. У 2008-2009 роках це рішення суду було скасоване, але фірма ще до того встигла продати будівлі компанії «Юг-Інвест».

Прокуратура, представляючи інтереси Кабміну, вимагала визнати продаж будівель «Юг-Інвесту» недійсним. Але суди перших двох інстанцій у задоволенні позову відмовили.

Вони вказали, що на момент продажу у жовтні 2007 року право власності на нерухомість було зареєстроване за ТОВ «Грін Коін». У свою чергу «Юг-Інвест» є добросовісним набувачем майна і за ним зареєстроване право власності на будівлі, яке є чинним.

Нагадаємо, в суді розглядається також справа за позовом прокуратури, яка вимагає визнати право власності на нерухомість за Кабміном. Суди перших двох інстанцій визнали недійсним інвестдоговір, укладений у 2006-му з «Грін Коін». Однак, ВГСУ ці рішення скасував і відправив справу на новий розгляд, який був призупинений у серпні цього року, оскільки прокуратура дізналася про перепродаж приміщень компанії «Юг-Інвест».

На території військового містечка № 216 знаходяться бойлерна, два басейни, бігова доріжка, казарма, два спортзали та адмінбудівля.

Одеське ТОВ «Грін Коін» у 2005 році заснував Євген Дєєв. Він же є незмінним директором фірми. Влітку 2007 року, після того як до складу засновників приєднався Андрій Дяченко, розмір статутного фонду фірми зріс зі 120 тис грн. до 40 млн грн.

ПП «Інвестиційна компанія «Юг-Інвест» було засноване у вересні 2007 року Петром Чобаном і Сергієм Скрипкою.

З 2011 року засновниками «ІК «Юг-Інвест» стали дві компанії з Белізу: «Стардон Холдінгз ЛТД.» і «Паладін Шиппінг Ко. ЛТД».

Наші гроші


Теги статьи: Інвестиційна компанія «юг-інвест»

Дата и время 20 декабря 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2324
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.126483