АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Рейтинг довіри українців до російського патріарха Кирила шокує

Рейтинг довіри українців до російського патріарха Кирила шокує
Рейтинг довіри українців до російського патріарха Кирила шокує

Українці найменше довіряють патріарху Кирилу. Про це на прес-конференції заявила старший науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАНУ Віта Титаренко, передає кореспондент АСН.

"Для України характерно, що ми перебуваємо в певній новій точці. Першою тенденцією є те, що наше суспільство розвивається досить динамічно. Але при цьому рівень релігійності залишається досить високим. Згідно з опитуванням 2017 року, він склав 67%. Хоча в порівнянні з попередніми роками рівень релігійності дещо впав, але цей показник все одно залишається досить високим. І ця тенденція, швидше за все, зберігатиметься", - заявила вона.

Друга тенденція - це полі конфесійність. Також важливою тенденцією є довіра українців до глав церков. І соціологія тут показує довіру українців на першому місці до Папи Римського, на другому місці - Філарета, на третьому - Онуфрія. Також українці довіряють главам протестантської і греко-католицької церков. "Останнє місце займає в рейтингу довіри українців патріарх Кирило", - підкреслила вона.

На думку експерта, дуже показово, що довіра до української церкви всередині країни також збільшилася. "Про це свідчать соціологічні опитування. Але при цьому міжконфесійні конфлікти все більше змішаються в політичну площину", - додала вона 


Теги статьи: Титаренко ВітаУкраїнаПатриарх Московский и всея Руси Кирилл

Дата и время 10 января 2018 г., 20:15     Просмотры Просмотров: 1629
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07554