АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Російські банкіри готуються, що рубль впаде нижче 100

Російські банкіри готуються, що рубль впаде нижче 100
Російські банкіри готуються, що рубль впаде нижче 100

Російські банки вже закуповують п’ятизначні табло для обмінників, повідомляють «Известия».

Перші замовлення нових п’ятизначних вуличних табло для обмінників почали робити банки, що працюють з обміном валют у роздріб. Нинішні вуличні табло, на яких показуються курс обміну, є чотиризначними і не зможуть відобразити курс, що перевищує 99,99 рублів. П’ятизначне табло містить три знака до коми і два після.

Одним з обмінників, які зробили нове замовлення, став пункт банку «Стар Альянс» на Жовтневому Поле. «Ми оформили замовлення, але зміна чотиризначних індикаторних табло почнеться тільки після того, як євро досягне позначки в 100 рублів», – повідомили в обміннику.

У компаніях-виробниках підтверджують інтерес банків до зміни табло. В «РОСТ-електро» кажуть, що попит спостерігається останні два місяці, в компанію надходить по 6-7 замовлень на місяць. В «Русімпульс проект» заявили, що одним із замовників п’ятизначного табло для установки в офісах, де відображається широкий спектр валют, став «Россельхозбанк».

Нагадаємо, курс рубля по відношенню до долара з початку року впав з 33 до 66, євро – з 45 до 83. По розміру падіння рубль вже зрівнявся з українською гривнею у річному вимірі і зараз є найбільш швидкопадаючою валютою світу. Центробанк Росії не зміг зупинити падіння навіть піднявши ключову ставку з 10 до17%.

рубль доллар

 Наши Гроши

Теги статьи: Рубль

Дата и время 16 декабря 2014 г., 12:59     Просмотры Просмотров: 1647
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.20078