АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

У банку Януковича-молодшого "заморозили" майже два мільярди гривень вкладів українців

У банку Януковича-молодшого "заморозили" майже два мільярди гривень вкладів українців
У банку Януковича-молодшого "заморозили" майже два мільярди гривень вкладів українців

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оцінює обсяг відшкодування вкладникам "Всеукраїнського банку розвитку", що належить синові екс-президента України Олександру Януковичу, в 55,475 млн грн.

Загальний обсяг коштів фізичних осіб у банку на 11 грудня становив 1,935 млрд грн, таким чином, відшкодування вкладникам банку, за оцінками фонду, становитиме лише 2,87% від цієї суми. Про це пише УНІАН.

Зазначимо, що Фонд гарантування не відшкодовує кошти власникам ощадних сертифікатів на пред’явника, вкладів у банківських металах і вкладів, що перевищують розмір гарантованого відшкодування 200 тис. грн. Також повідомляється, що фонд шукає потенційних інвесторів, які можуть бути залучені до виведення банку з ринку шляхом відчуження всіх або частини активів і зобов’язань банку на користь приймаючого банку, створення і продажу інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань банку або продажу банку в цілому. Фонд приймає заявки від банків на участь у конкурсі до 26 грудня.

Нагадаємо, Нацбанк 27 листопада визнав "Всеукраїнський банк розвитку" неплатоспроможним, і в результаті Фонд гарантування вкладів фізосіб ввів у банк тимчасову адміністрацію строком на три місяці, до 27 лютого 2015 року. Нацбанк пояснив своє рішення застосуванням санкцій до акціонера банку у вигляді заморожування активів з боку Євросоюзу. У свою чергу, група компаній "МАКО", яка володіє банком і належить синові екс-президента Олександру Януковичу, заявила, що банк є платоспроможним, а клопотання про скасування санкцій розглядається в Суді справедливості ЄС, у зв’язку з чим група має намір оскаржити рішення НБУ в суді. О

днак група визнала, що банк перебуває в складній ситуації в результаті втрати відділень у Криму та на Cході України, у зв’язку з чим вона розраховувала на підтримку Нацбанку.

 "Всеукраїнський банк розвитку" (м. Київ) працює на ринку України з 2009 року і входить до групи великих фінустанов. За час перебування президента Віктора Януковича при владі активи банку збільшилися майже в 13 разів. Тим часом експерти говорять, що до кінця року в Україні можуть "лопнути" близько десяти банків.

ТСН


Теги статьи: Всеукраинский банк развитияАлександр Янукович

Дата и время 18 декабря 2014 г., 16:11     Просмотры Просмотров: 1990
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059211