АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

ПРОКУРОРА У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ ЛЮСТРУЮТЬ

ПРОКУРОРА У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ ЛЮСТРУЮТЬ
ПРОКУРОРА У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ ЛЮСТРУЮТЬ

Комітет громадської люстрації Володимира-Волинського та району оприлюднив люстраційний висновок щодо володимир-волинського міжрайонного прокурора Юрія Луцика. Останнього визнали таким, який не може займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності.

Ініціювали процедуру громадської люстрації активісти ВО «Майдан Володимирщини». Сам прокурор добровільно проходити процедуру громадської люстрації бажання не виявив.

Нагадаємо, Юрія Луцика призначили на посаду володимир-волинського міжрайонного прокурора 27 січня 2011 року, посаду він обіймає досі.

Сьогодні Юрію Луцику пригадали події лютого 2014 року, що відбувалися не лише в Україні, але й у Володимирі-Волинському.

«У лютому 2014 року, коли на Майдані у Києві за свободу і незалежність Укра­їни боровся весь український народ, перед втечею з України тодішнього Генерального прокурора Пшонки, згідно зі вказівкою Луцика Ю.М., в робочий день під час проведення пікету Володимир-Волинської прокуратури місцевим Майданом, вхід у двір адміністративної споруди та вхідні двері у приміщення Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури було зачинено. Він як очільник місцевої прокуратури безпід­ставно оголосив у цей день вихідний та, беручи приклад з Пшонки, ховався від володимир-волинської майданівської громади, котра в присутності начальника районного відділу служби безпеки приходила засвідчити факти прокурорського протистояння народ­ному волевиявленню, небажання до­слухатися до думки українського на­роду», - йдеться у висновку.

 


Далі по пунктах зазначені усі, нібито, зловживання прокурора.

- Зокрема, прокурором Луциком Ю.М. в статусі позивача та другою особою на стороні по­зивача, тодішнім головою Володимир-Волинської районної державної адміністрації Скубою В.С., у Волин­ський окружний адміністративний суд 06.02.2014р. з метою придушення во­левиявлення місцевої громади було направлено позовну заяву №55-418 вих.14 про визнання протиправними дій Володимир-Волинської районної ради та скасування її рішень, при­йнятих з ініціативи Майдану та про­гресивної частини депутатів районної ради. Рішення про задоволення дано­го позову Волинським окружним ад­міністративним судом було скасовано Львівським апеляційним адміністра­тивним судом.

- Здійснював процесуальний нагляд за справою з розслідування кримі­нальної справи по захопленню влади чинними керівниками Володимир-Волинської ради, які були активістами Майдану, що є переслідуванням за по­літичними мотивами.

- Роками проявляє бездіяль­ність і формальний підхід у розгля­ді заяв і звернень громадян, а саме Приступи А.С. з приводу можли­вих злочинних бюджетних роз­трат на підприємстві «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».

- Всупереч Закону «Про проку­ратуру», прокурор Луцик зловжи­ває своїм службовим становищем, через слідчі органи Володимир-Волинського МВ УМВС України у Во­линській області постійно чинить тиск на адвокатів, зокрема на Омелянюка М.В. з погрозами на позбавлення його адвокатської практики, відстороняв його від ведення кримінальних справ в якості правового захисника при на­данні правової допомоги громадянам Кондисюку Я.С. та Сахнюку О.В.

- Згідно з рішенням виконавчо­го комітету Володимир-Волинської міської ради №213 від 31.05.2007р., Луциком Ю.М. приватизована квар­тира, розміром 99 квадратних метрів, яка складається з двох квартир дер­жавного житлового фонду, що оспо­рюються в суді громадянами Кравчу­ком М.М. та Кравчуком М.П.

У зв’язку з усім вищеперерахованим Комітет громадської люстрації прийшов до висновку, яким визнав Луцика Ю.М. особою, яка не може займати керівні посади в ор­ганах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності.

Люстратори зазначають, що даний висновок в жодному разі не є втручанням в роботу органів проку­ратури чи здійсненням тиску на про­курорів.

Комітет громадської люстрації м. Володимира-Волинського та району є офіційно зареєстрованою громадською організацією. Його головою є Володимир Грек, а членами ще осіб 11. Усі вони перед ним як стати народними люстраторами пройшли процедуру громадського обговорення.

 
 
http://www.volynnews.com/

Теги статьи: Луцик Юрий

Дата и время 19 декабря 2014 г., 11:18     Просмотры Просмотров: 4571
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.100264