АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 3°C
Львов: 9°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

Восени нас чекають ритуальні передвиборчі танці

Восени нас чекають ритуальні передвиборчі танці
Восени нас чекають ритуальні передвиборчі танці

Мене цікавить світова економіка, але більше через призму питання: Що вона може дати Україні? Зараз відбувається падіння на світових фондових ринках, яке почалося в США та продовжилось по інших частинах світа. Воно дійде й до нас. Але не через падіння вартості акцій, ринок яких в нашій країні відсутній.

Це відбудеться через подальше падіння рівня інвестицій та зменшення темпу росту середньої заробітної плати. Розмір прямих іноземних інвестицій впав у всьому світі після кризи 2008 року. Й досі він не повернувся на до кризовий рівень. Найрозвинутіші країни замикаються в собі, створюючи бар’єри вільній торгівлі.

Рівень життя, який ми спостерігали з 2004 по 2008 роки в Україні, був обумовлений саме високим рівнем іноземних інвестицій. Але казка закінчилася і необхідно нам будувати економіку самостійно. Тим більше іноземці не бажають інвестувати в нашу країну після 2014 року.

Зараз падіння світового фондового ринку, яке є корегуванням, призведе до того що в 2018 році розрахунок на іноземні інвестиції стає ще марнішим. А разом с тим Урядом заплановане зростання заробітної плати та всіх соціальних виплат. Єдиними ліками заради стабільності залишається кредитування МВФ, оскільки зростання економіки України в 2% за рік не зможе дати необхідної внутрішньої бази задля стабільності.

Зростання українського експорту йде стабільно, але повільно, переважно за рахунок агросектору. В той же час промисловість показує постійне падіння. В таких непростих умовах зустрічаємо 2018 рік. А вже восени нас чекають ритуальні передвиборчі танці.

Олексій ДОРОШЕНКО


Теги статьи: Дорошенко АлексейІнвестиціїУкраїнарівень життяІнфляціяфондові ринкиЕкономіка

Дата и время 12 февраля 2018 г., 11:51     Просмотры Просмотров: 953
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.091682