АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 17°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 17°C
Львов: 13°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 13°C
Ровно: 14°C

Що вони собі насудили: суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду Віктор Гонтарук

Що вони собі насудили: суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду Віктор Гонтарук
Що вони собі насудили: суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду Віктор Гонтарук

Згідно з законом через етап первинного кваліфікаційного оцінювання має пройти кожен суддя.

Втім, якщо у 2016 році Вища кваліфікаційна комісія суддів сама викликала суддів для проходження оцінювання, то з 2017 року служителі Феміди самі мають змогу зареєструватися на сайті ВККС. Здавалося б, насамперед для проходження оцінювання мали самостійно реєструватися судді, які впевненні в тому, що зможуть гідно його пройти, але навіть серед них можна знайти тих, до кого є багато запитань.

Знайомтесь, суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду – Віктор Миколайович Гонтарук. 

Із біографії Віктора Миколайовича дізнаємось, що відразу після закінчення університету він почав будувати кар’єру в органах прокуратури. За 15 років роботи Віктор Гонтарук зміг дослужитися до посади прокурора Вінницької області, втім, пізніше вирішує змінити прокурорське крісло на суддівське.

 Суддівську кар’єру Віктор Гонтарук розпочав у 2007 році, коли указом Президента був призначений  суддею Вінницького окружного адміністративного суду терміном на п’ять років. Ну, а далі Віктор Миколайович починає доволі стрімко підійматися кар’єрними сходами.  У 2008 році, лише через рік після призначення суддею вперше, Рада суддів обирає Гонтарука заступником голови Вінницького окружного суду. У 2010 році, в межах п’ятирічного терміну, Віктора Гонтарука призначають суддею Вінницького апеляційного адміністративного суду і знову майже відразу він стає заступником голови даного суду та обіймає цю посаду до 2016 року. З 2016 року і по сьогодні Віктор Гонтарук є рядовим суддею Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Проаналізувавши декларації Віктора Гонтарука за 2013, 2014, 2015 та 2016 роки, ми побачили доволі стандартні доходи як для особи, яка вже понад 27 років перебуває на державних посадах  – заробітна плата та пенсійні виплати. Дружина Віктора Гонтарука працює у Вінницькому медичному коледжі та всі роки має значно менші доходи, а, отже, основним годувальником родини є Віктор Гонтарук. Загалом за 4 роки родина Гонтаруків задекларувала близько 2,5 млн гривень доходів.

Щодо майна, то у спільній власності суддівської родини з 2004 року є чимала квартира площею 163 кв. м. у Вінниці.

У судді є ще невелика земельна ділянка у Стрижавці і це єдине майно, власником якого є безпосередньо Віктор Гонтарук.

За традицією значно більше майна у власності дружини судді. Так, у власності Наталії Гонтарук з 2014 року знаходиться будинок площею 203 кв. м., літня кухня  82 кв. м., гараж на 55 кв. м., погріб площею 20 кв. м. та близько 20 соток землі під цими спорудами в передмісті Вінниці.

Загальна задекларована власність всього майна Наталії Гонтарук в с. Аргономічне – становить 1 246 745 грн. Ось як виглядає цей маєток з висоти пташиного польоту.

Що цікаво – договір купівлі-продажу цього будинку укладено ще у 2012 році, але зареєстровано його лише у 2014 році. Тому у декларації за 2013 рік будинку немає, хоча, очевидно, що права на нього виникли ще у 2012 році.

У декларації судді за 2016 рік з’являються ще дві земельні ділянки дружини в мальовничому селі Крушинівка Вінницької області, що розташовані на березі річки Південний Буг. Проте, знайшовши дані ділянки на карті Google Мaps, ми бачимо розташований на одній з них будинок. Однак жодного будинку або недобудови там суддя не декларує.

Але це не єдина недобудова, яку ми знайшли у сім’ї Гонтаруків. Згідно з публічною кадастровою картою має Наталія Гонтарук земельну ділянку в елітному передмісті Вінниці - селі Бохоники.На цій території ми виявили ще одне незавершене будівництво. Втім, інформації щодо цієї землі та будинку ми не знайшли у жодній із суддівських декларацій.

Що ще дуже цікаво – виявляється, у дружини судді два ідентифікаційні номери. Будинок у реєстрі можна знайти за одним ідентифікаційним номером, а земельні ділянки – за іншим.

Щодо рухомого майна, то влітку 2016 року дружина судді стала власницею новенького Hyundai Santa FE 2016 р. в. Обійшовся він суддівський родині в 920 тис. грн.

Згідно з декларацією родинних зв’язків дочка Віктора Гонтарука, Інна Рудніцька, у 2008 році почала працювати помічником прокурора однієї із районних прокуратур Вінниці. У 2011 році вона, очевидно, беручи приклад з батька, йде з прокуратури та починає будувати кар’єру у Вінницькому окружному адміністративному суді на посаді помічниці судді. Вже через рік, у 2012 році, Інна Вікторівна повертається до прокуратури і працює там до 2016 року, коли знову вирішує повернутися до суду. Зараз, згідно з декларацією за 2016 рік дочка судді працює старшим секретарем Погребищенського районного суду Вінницької області.

Незадекларовані земельні ділянки та недобудови, надстрімка суддівська кар’єра та майно, яке важко пояснити доходами держслужбовця – лише частина питань, які виникають до судді Віктора Гонтарука та, сподіваємось, будуть поставлені під час проходження ним первинного кваліфікаційного оцінювання.

Розслідування «PROSUD»


Теги статьи: Деклараціяе-декларуванняГонтарук ВікторВкксСуддя

Дата и время 14 февраля 2018 г., 16:05     Просмотры Просмотров: 937
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

За рішення проти селян харківський рейдер Обора розрахувався із суддею Присяжнюком новеньким авто за 800 000 грн
Що вони собі нарозслідували: старший слідчий прокуратури Рівненської області Іван Скобух
Як київський суддя-хабарник Едуард Бовкун від «репресій Януковича» постраждав

Суд арештував понад 100 квартир і приміщень друзів екс-судді Татькова – фігуранта розслідування «Схем»
Суддя Фомін збив велосипедиста
Прокурор Олег Денисюк: кришувальщик крадіжок лісу та вірний служака Януковича

Суддя, яка ніде не проживає, або як ховають статки службовці Феміди
Чернігівський прокурор Олександр Бутович: як купити маєток за мільйон на одну зарплату
Депутати хочуть звільнити силовиків від відкритого декларування

Новообрана голова Центрвиборчкому задекларувала понад мільйон гривень готівки
Сумський прокурор Валентин Жерьобкін: шалені статки та коштовні автівки на прокурорські заробітки
Ягодные поляны судьи Пукшин

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.084004