АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Відкритий лист ГО«Всеукраїнська Люстрація» до голови партії Об’єднання «Самопоміч»

Відкритий лист ГО«Всеукраїнська Люстрація» до голови партії Об’єднання «Самопоміч»
Відкритий лист ГО«Всеукраїнська Люстрація» до голови партії Об’єднання «Самопоміч»

Відкритий лист Громадської організації «Всеукраїнська Люстрація» до голови партії Обєднання «Самопоміч» Андрія Садового та голови однойменної фракції у Верховній Раді Олега Березюка

Шановний Андрію Івановичу та Олеже Романовичу!

Громадська організація «Всеукраїнська Люстрація» звертається до Вас з вимогою негайно втрутитись в ганебну ситуацію, що склалась з депутатом, обраним під № 24 у списку «Самопомочі», Владиславом Воскресенським. Як повідомили ЗМІ, Центральна виборча комісія відклала на 6 місяців! розгляд документів для отримання мандату Народного депутата Владислава Воскресенського. Підставою такого рішення стала особиста заява Владислава Воскресенського з проханням продовжити строк реєстрації на шість місяців «у зв’язку з неможливістю дострокового розірвання Договору особистого найму з керівником, укладеного між ТОВ «Авора Холдінгс» та Воскресенським В.О., без письмового повідомлення про це правління товариства не пізніш як за 180 днів.»

Таким чином у надскладний для України час, коли у Верховній Раді потрібні люди, які будуть віддавати увесь свій час захисту державних інтересів та впровадженню швидких реформ, Владислав Воскресенський ставить свої особисті інтереси вище державних. Тим паче, що коли Воскресенський приймав рішення балотуватись за списками вашої партії, він знав, що йому доведеться звільнятись із своєї роботи, продавати бізнес тощо.

У ситуації, що склалась, наша Громадська організація вимагає від вас вплинути на «бізнесмена», дати змогу йому й далі працювати у своєму бізнесі, натомість змусити Владислава Воскресенського відмовитись від мандату. Таким чином до Верховної Ради пройде наступний за списком вашої політичної сили, який, сподіваємось, не буде ставити свої інтереси вище державних.

З повагою, Рада Громадської організації  «Всеукраїнська Люстрація»


Теги статьи: Садовый АндрейСадовийАндрій СадовийВоскресенский Владислав

Дата и время 23 декабря 2014 г., 10:25     Просмотры Просмотров: 3107
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05472