АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 24°C
Днепр: 22°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Одним із фаворитів суддівських перегонів до ВРП зацікавилось НАЗК

Одним із фаворитів суддівських перегонів до ВРП зацікавилось НАЗК
Одним із фаворитів суддівських перегонів до ВРП зацікавилось НАЗК

5–6 березня 2018 року у Києві планується проведення з’їзду суддів України. До порядку денного включено питання про обрання членів Вищої ради правосуддя.

ХV черговий з’їзд проводиться відповідно до рішення Ради суддів України від 7 грудня 2017 року № 71, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 9 січня 2018 року. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Напередодні з‘їзду стало відомо, що Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 17-ти осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2017 роки та декларації після звільнення за 2016 рік.

Серед них, і один з фаворитів перегонів до ВРП - суддя Львівського окружного адміністративного суду Сасевич Олександр Михайлович. НАЗК зацікавили його декларації за 2015, 2016 та 2017 роки.

У Антикорупційному агентстві також підкреслили, що "проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені".

Як писав раніше Резонанс, згідно електронних декларацій Олександра Сасевича, суддя володіє автомобілем Suzuki SX 4 2012 року випуску,  а його дружина Volkswagen Passat 2.0 2013 р.в., вартістю 299000. Причому, сукупний дохід дружини судді Сасевич Наталії за 2014 – 2016 роки становить 61 тисячу гривень. Місцем роботи дружини зазначено ТОВ "ДАТЕКС С".

Подружжя Сасевичей має дві квартири та житловий будинок у м.Броди, земельну ділянку у м.Куртові. Одна земельна ділянка, на якій розташований будинок у місті Броди, знаходиться у користуванні. У Львові квартиру має син судді. І хоча на своїй сторінці в соціальній мережі «фейсбук» суддя Олександр Сасевич зазначає, що живе у м.Львів, однак користування жодним майном у Львові ним не задекларовано. Сума задекларованих готівкових коштів судді протягом декількох років є майже незмінною та становить 17 500 USD, водночас сума задекларованої готівки його сина Сасевича Віталія, який за 2 роки заробив лише 15 861 грн., становить 5000 USD.

Також прикметно, що в електронній декларації судді за 2015 рік місцем роботи Сасевича Віталія значиться Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕЙКАРЦ ХОТЕЛ МЕНЕДЖМЕНТ". Цікаво, що трьома із чотирьох кінцевих бенефіціарних власників цього ТОВ є громадяни Російської Федерації.

Незважаючи на те, що суддя Олександр Сасевич був призначений на посаду вже екс-президентом В.Януковичем, відповідний ярлик «суддя Януковича» навішаний багатьом активістами та членами ГРД,  до судді Сасевича не причепився, навпаки член ГРД Роман Маселко публічно говорив про Олександра Сасевича, що він «з тих суддів, які можуть щось змінити, які правильно вибудовують комунікацію й за якими не помічено поганих рішень».

resonance.ua


Теги статьи: Сасевич АлександрНАЗКе-декларуванняДеклараціяСуддяВища рада правосуддя

Дата и время 05 марта 2018 г., 21:21     Просмотры Просмотров: 2610
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Злидні і розкіш депутата "ОПЗЖ" Кісільова: перекупка (ФОПівка) дружина та квартира за 25 мільйонів гривень
Комітет "слуги народу" Костіна сьогодні "грохне" одну із ключових функцій НАЗК
Депутат Київради Сергій Артеменко приховує доходи та переписав майно на своїх батьків, які мають нерухомості на майже 22 мільйони

Чиновник Рівненського Держгеокадастру Святослав Стельмащук: весілля за півтора мільйони, елітне авто і дружина з посагом у шість мільйонів гривень
Працівник суду порадив адвоката, через якого можна “порішати”, щоб суд спізнився покарати водія
Владислава Магалецкая – деловые связи и ближайшее окружение главы Госпотребслужбы Украины

В Одесі суддя другий рік скаржиться на колишню присяжну, яка нібито вважає себе його дружиною
«Алтаюру» отказали во взыскании миллиона из госбюджета
Новый заместитель главы Фонда госимущества подала пустую декларацию

Правоохоронці відмовились говорити з народними депутатами про місцеперебування Чауса
СБУ вивчає всі матеріали щодо Чауса, зокрема й нові відео
Ситуація з Чаусом не повинна бути використана РФ, щоб розсварити Україну з Молдовою – Кулеба

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097973