АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 18°C
Днепр: 18°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 17°C
Львов: 16°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Як депутат від Самопомочі отримав подяку від окупантів

Як депутат від Самопомочі отримав подяку від окупантів
Як депутат від Самопомочі отримав подяку від окупантів

Днями в мережі Facebook з’явилась копія листа-подяки від члена Ради Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. Ковітіді, адресованого на ім’я керівників юридичної компанії «Ілляшев та Партнери» - відповідно Михайла Ілляшева та Романа Марченка.

У листі, датованому 12 грудня 2017 року, йдеться про те, що сімферопольський офіс компанії буде й надалі успішно надавати послуги громадянам РФ, незважаючи на жорстке протистояння з боку української влади, пише Резонанс.

При цьому, що цікаво, Роман Марченко на сьогодні є депутатом фракції Об’єднання «Самопоміч» у Київраді та першим заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Також він начебто займається питаннями Дарницького району Києва. От тільки тепер виникає питання, а чи вистачає у пана Марченка за обслуговуванням інтересів громадян РФ часу на проблему Дарницького району? 

До речі, в юридичній компанії взагалі ведуть себе так, начебто у нас з Росією гарні дружні стосунки. Зокрема, одна з останніх новин на сайті ЮФ «Ілляшев та партнери» про те, як юристи Московського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» провели 2 березня 2018 року семінар для журналістів. 

Коментарі дописувачів Facebook із цього приводу вкрай обурливі. 

Ось що пише з цього приводу Андрій Сенченко

КРИВАВІ ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ?!

Поки країна кожен день умивається кров’ю, придворна адвокатська контора, вхожа на Банкову і не тільки туди, відкрила офіс в окупованому Сімферополі і вже встигла заслужити похвальну грамоту від громадянки України Ольги Ковітіді, щодо якої прокуратурою Криму, яка тимчасово працює в Києві, пред’явлено звинувачення за статтею 111 ч.1 (державна зрада). Ковітіді, будучи депутатом Верховної Ради Криму, голосувала за проведення незаконного референдуму і вихід зі складу України, за що і дослужилася до члена Ради Федерації держави-агресора. За посиланням  вбивці наших солдатів і окупанти завжди можуть знайти адреси послужливих адвокатів української адвокатської контори «Ілляшев і партнери». 

 

Аналізує таку зрадницьку позицію колег і адвокат Ілля Костін, нагадуючи й про «проблему донецьких адвокатів»: «Саме так, і не інакше, колеги! Проститу́ція (від лат. prostitere — «виставляти»; також «ганьбити», «оскверняти») — це рід занять, що полягає у вступі людей у безладні статеві стосунки в обмін на доходи чи блага. Це схоже на спільну позицію з РАУ. Моє звернення про надання роз’яснень, щодо порушення Правил адвокатської етики, щодо адвокатів, які прийняли «присягу» ЛДНР не розглядається і переноситься вже четвертий раз. А ось тут адреса у Криму рад у місті Севастопіль та АРК . Всі діючі адвокати РФ».

Старший партнер юридичної фірми  "Ілляшев та Партнери" Роман Марченко назвав "фейком" поширену у соцмережах та Інтернеті копію листа-подяки від члена Ради Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. Ковітіді на ім’я керівників згаданої ЮФ. Про це адвокат Р. Марченко написав у коментарі Резонансу. 

Він стверджує, що про цей "лист" у юрфірмі дізналися зі ЗМІ. "Із його, нібито, підписантом ми не знайомі і ніяк не перетиналися. Відповідно трактуємо лист як фейк. При цьому офіс в Криму у нас є і ми не приховуємо, що намагаємося захищати українські інтереси там і пишаємося тим, що це робимо", - заявив Р. Марченко, який також є депутатом фракції об’єднання «Самопоміч» у Київраді та першим заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.


Теги статьи: окупантиСамопомічКостин ИльязрадаСімферопольКовитиди ОльгаСенченко АндрейЮристРада Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. КовітідіІлляшев та ПартнериІлляшев МихайлоМарченко Роман

Дата и время 14 марта 2018 г., 17:04     Просмотры Просмотров: 1268
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

РФ завезла на Донбас великокаліберні снайперські гвинтівки, – розвідка
РФ шукає питну воду в Азовському морі та планує повністю окупувати Донецьку область
Головнокомандувач ЗСУ назвав ступінь готовності українського війська відбити наступ армії РФ

Бойовики скинули біля українського селища на Донбасі іграшку, начинену вибухівкою
Російських окупантів цікавить Нова Каховка, де починається Північно-Кримський канал
Хабарниця Цимановська – посередниця між міністром Малюською та адвокатом Ілляшевим: ухвала суду

Как "монетизировать" кремлевский психоз
РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря
Синдром загострення: чого чекати від Росії і як їй протидіяти?

Сергей Семочкин: утром "правоохранитель" - вечером "уголовник"
Два выстрела в прямом эфире: деградация ВСУ идет полным ходом — Сенченко
В случае вторжения в Украину РФ понесет огромные потери, россияне это не воспримут, - Сенченко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069035