АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Як депутат від Самопомочі отримав подяку від окупантів

Як депутат від Самопомочі отримав подяку від окупантів
Як депутат від Самопомочі отримав подяку від окупантів

Днями в мережі Facebook з’явилась копія листа-подяки від члена Ради Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. Ковітіді, адресованого на ім’я керівників юридичної компанії «Ілляшев та Партнери» - відповідно Михайла Ілляшева та Романа Марченка.

У листі, датованому 12 грудня 2017 року, йдеться про те, що сімферопольський офіс компанії буде й надалі успішно надавати послуги громадянам РФ, незважаючи на жорстке протистояння з боку української влади, пише Резонанс.

При цьому, що цікаво, Роман Марченко на сьогодні є депутатом фракції Об’єднання «Самопоміч» у Київраді та першим заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Також він начебто займається питаннями Дарницького району Києва. От тільки тепер виникає питання, а чи вистачає у пана Марченка за обслуговуванням інтересів громадян РФ часу на проблему Дарницького району? 

До речі, в юридичній компанії взагалі ведуть себе так, начебто у нас з Росією гарні дружні стосунки. Зокрема, одна з останніх новин на сайті ЮФ «Ілляшев та партнери» про те, як юристи Московського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» провели 2 березня 2018 року семінар для журналістів. 

Коментарі дописувачів Facebook із цього приводу вкрай обурливі. 

Ось що пише з цього приводу Андрій Сенченко

КРИВАВІ ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ?!

Поки країна кожен день умивається кров’ю, придворна адвокатська контора, вхожа на Банкову і не тільки туди, відкрила офіс в окупованому Сімферополі і вже встигла заслужити похвальну грамоту від громадянки України Ольги Ковітіді, щодо якої прокуратурою Криму, яка тимчасово працює в Києві, пред’явлено звинувачення за статтею 111 ч.1 (державна зрада). Ковітіді, будучи депутатом Верховної Ради Криму, голосувала за проведення незаконного референдуму і вихід зі складу України, за що і дослужилася до члена Ради Федерації держави-агресора. За посиланням  вбивці наших солдатів і окупанти завжди можуть знайти адреси послужливих адвокатів української адвокатської контори «Ілляшев і партнери». 

 

Аналізує таку зрадницьку позицію колег і адвокат Ілля Костін, нагадуючи й про «проблему донецьких адвокатів»: «Саме так, і не інакше, колеги! Проститу́ція (від лат. prostitere — «виставляти»; також «ганьбити», «оскверняти») — це рід занять, що полягає у вступі людей у безладні статеві стосунки в обмін на доходи чи блага. Це схоже на спільну позицію з РАУ. Моє звернення про надання роз’яснень, щодо порушення Правил адвокатської етики, щодо адвокатів, які прийняли «присягу» ЛДНР не розглядається і переноситься вже четвертий раз. А ось тут адреса у Криму рад у місті Севастопіль та АРК . Всі діючі адвокати РФ».

Старший партнер юридичної фірми  "Ілляшев та Партнери" Роман Марченко назвав "фейком" поширену у соцмережах та Інтернеті копію листа-подяки від члена Ради Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. Ковітіді на ім’я керівників згаданої ЮФ. Про це адвокат Р. Марченко написав у коментарі Резонансу. 

Він стверджує, що про цей "лист" у юрфірмі дізналися зі ЗМІ. "Із його, нібито, підписантом ми не знайомі і ніяк не перетиналися. Відповідно трактуємо лист як фейк. При цьому офіс в Криму у нас є і ми не приховуємо, що намагаємося захищати українські інтереси там і пишаємося тим, що це робимо", - заявив Р. Марченко, який також є депутатом фракції об’єднання «Самопоміч» у Київраді та першим заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.


Теги статьи: окупантиСамопомічКостин ИльязрадаСімферопольКовитиди ОльгаСенченко АндрейЮристРада Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. КовітідіІлляшев та ПартнериІлляшев МихайлоМарченко Роман

Дата и время 14 марта 2018 г., 17:04     Просмотры Просмотров: 777
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Окупанти стягують солдатів та артилерію до Горлівки
На чиїй стороні грає Андрій Садовий?
«Люди в Україні будуть ходити на роботу, щоб оплатити газ», - нардеп

Чубаров закликав співвітчизників прийти на «суд» над Балухом
Если бы ложь была олимпийским видом спорта, Порошенко стал бы безусловным чемпионом
Садовий заявив, що кандидатів у президенти від «Самопомочі» буде декілька

Сенченко рассказал о российских манипуляцих с катастрофой в Армянске
"Самопоміч" оприлюднила висновки внутрішнього розслідування щодо депутата Марченка
Политические партии, как и общественные туалеты, нужно регулярно мыть — Егор Соболев

Садовой выгнал из «Самопомощи» известного киевского ресторатора и еще трех депутатов
Всі колаборанти і зрадники України мають зрозуміти: в них є лише один шанс лишитися живими
“Вино для окупанта” або як виноробні підприємства в Криму працюють з європейськими компанніями

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056759