АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 20°C
Харків: 20°C
Дніпро: 22°C
Одеса: 24°C
Чернігів: 19°C
Суми: 20°C
Львів: 19°C
Ужгород: 21°C
Луцьк: 20°C
Рівне: 20°C

Власник провайдера “Бест” витратив на подорож до Фінляндії 70 тисяч євро

Читать на русском
Власник провайдера “Бест” витратив на подорож до Фінляндії 70 тисяч євро
Власник провайдера “Бест” витратив на подорож до Фінляндії 70 тисяч євро

Якість інтернету від провайдера “Бест”, який здебільшого працює в Ірпені та в Приірпінні, постійно стає гіршою.

Причиною цього є небажання провайдера піклуватися про своїх клієнтів та відсутність інвестицій у оновлення програмного забезпечення та комунікацій. Загальновідомим є факт, що “Бест” постачає інтернет через заржавілі дроти на стовбах. При цьому скандальновідомий власник інтернет-провайдера “Бест” Олексій Зіневич активно витрачає гроші компанії на непристойно дорогий відпочинок на елітних закордонних курортах. 

“Працівники нашої компанії (Бест, - ред.) отримують мізерні зарплати в порівнянні з іншими провайдерами та з іншими підприємствами регіону. Зіневич економить зараз на всьому. Усі кошти йдуть на його дорогий відпочинок зі своїм хлопцем Ярославом Маляренком. Їхні відносини вже досить давні, Олексій прикриває їх ніби-то стосунками із Наталією Лисаченко, втім жінки Олексія не цікавлять. Через цю “Санта Барбару”, фінансові ресурси нашого провайдера розтринькуються як то кажуть, “в дірку”. Клієнти обривають телефонну лінію кол-центру, в компанії шалена тікучка кадрів. Олексій та Ярик разом святкували новорічні свята у Фінляндії за 70 тисяч євро, їхній тил і цього разу прикрила Наталка Лисаченко, яку вони взяли до Фінляндії з собою. Раніше Зіневич пролобіював призначення Ярослава Маляренка на посаду начальника управління освіти в Ірпені, але Ярослав там проворувався, на нього відкрили кримінальне провадження і він звільнився. Після цього Зіневич створив Ярославу телеканал “Погляд”. Олексій вміє дбати про своїх партнерів”, - розповідає один із працівників провайдера “Бест”. 

Аналогічна ситуація з фінансами і на телеканалі “Погляд”, який очолює Ярослав Маляренко. Як повідомляли раніше ЗМІ, журналісти “Погляду” працюють без належного оформлення і чому там виплачують заробітну платню у конвертах. 

Через значні борги Олексій Зіневич готовий продати провайдера «Бест» за 1,5 млн. доларів. Втім, наразі цю компанію можуть забрати кредитори за багатомільйонні борги Зіневича.Фінансову та чоловічу нечистоплотність Зіневича підтверджують і його колишні друзі, яким Зіневич радикально відмовляється повернути кількамільйонний борг. У Зіневича проблеми й з правоохоронними органами. Зіневича підозрювали у причетності до побиття голови Коцюбинської ТВК Людмили Демченко.

Автор: Андрій Тимошенко


Теги статті: телеканал ПоглядФінляндіяМаляренко ЯрославвідпочинокЗіневич ОлексійІрпіньІрпеньІнтернет-провайдер Бестпровайдериінтернет

Дата і час 17 березня 2018 г., 11:02     Переглядів Переглядів: 21866
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.037314