АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Для кого співатиме Святослав Вакарчук в новорічну ніч в Майямі?

Для кого співатиме Святослав Вакарчук в новорічну ніч в Майямі?
Для кого співатиме Святослав Вакарчук в новорічну ніч в Майямі?

Днями Святослав Вакарчук відіграв благодійний концерт "Вночі".


-Святославе, зараз багато українців долучаються до благодійності. Як довго ти думав саме над формою благодійної акції? Адже в тебе був величезний тур Україною і не тільки, і Америкою. Ти збирав величезні стадіони. Для благодійної акції ти вирішив провести камерний концерт, але з дуже дорогими квитками, зараз ми можемо говорити ціни - від 2500 до 20 тисяч гривень за один квиток. Тобто, це концерт для багатих, заможних і знаменитих українців.

-Під час всіх наших концертів і турів ми не забуваємо частину цих коштів регулярно передавати на благодійні цілі. Якщо чесно, раніше я старався не дуже про це розповідати, мене так батьки навчили, що про добрі справи не потрібно голосно кричати. Але потім виявилось, що українці потребують такої інформації, для них це навіть певний позитивний приклад. Коли ти починаєш розказувати про свої добрі справи, виявляється, хтось інший думає: "О, і я можу так зробити!" Тому я почав більш активно говорити про це. І це зрештою, єдина різниця. В даному випадку ми не гналися за демократичністю з точку зору того, щоб всі прийшли, в нас була задача зібрати найбільше грошей. Тому ви вибрали невеликий зал, але дорогі квитки. Розуміючи, що буде велика кількість бажаючих саме в такий фінансовий спосіб долучитись. І ми не прогадали. Так і сталося.

 

Святослав Вакарчук
 

 

 

-На концерт прийшли дуже багато колишніх і нинішніх політиків. Був присутній президент. А чи бачив ти когось з людей, присутність яких тебе, можливо, здивувала?

-Я не бачив таких людей. Більше того, думаю, що на такому заході мене б ніхто не здивував. Мені не потрібно вертіти носом: "Це – хороше, а це – погане". Ми збираємо гроші, щоб госпіталь працював, щоб рятував життя поранених, це благородна ціль. І задля цієї цілі будь-які засоби в даному контексті підходять.

-Президент купував квиток для себе і родини?

-Я знаю точно, що жодна людина сюди не прийшла, не купивши квиток. Якщо хтось не придбав сюди квиток, значить, йому цей квиток придбали. Наприклад, я сам особисто купив квитки своїй родині, а також декільком друзям, які дуже хотіли потрапити, але я знав, що вони не можуть собі цього дозволити. Я витратив власні гроші.

-Різдво на порозі. Ти, як хлопець з Західної України, знаєш про традиції більше, ніж хто-небудь ще.

-Я був в Вертепі чортом колись. Чому - чесно кажучи, вам краще судити. Я тоді ще навіть не співав у гурті "Океан Ельзи". Мені було 17-18 років. У Львові це було прийнято, ми збиралися студентською бригадою, розбирали ролі, вдягали костюми і всю ніч ходили по друзям, по батьках, викладачах. Збирали непогані гроші.

-Скільки?

-Я вже не пам’ятаю. Коли ми збирали, це ще були, мабуть, радянські гроші. Це був почато 90-х. Сума пристойно виглядала.

-Вже відомо, де ти будеш в Новорічну ніч. Ти будеш працювати в Маямі, це буде концерт для росіян, для українців. Такий російський Новий рік у Маямі. Дуже цікаве сусідство, ти а в афіші стоїш поруч з Дімою Біланом.

-Слухайте, в мене було багато дивних сусідств, і не тільки на концертах. Не так важливо, хто твої сусіди, а важливо, що ти несеш зі сцени. Ми залишаємось собою що в Маямі, що в Москві, що на місяці.

-На такі концерти, наскільки я знаю, з досвіду приходять більшість росіян. Ти думав, що ти будеш говорити зі сцени? Тобі буде важче чи легше?

-Десь їм треба бачити гурт "Океан Ельзи", якщо зараз вони не мають іншої можливості. То нехай приїжджають в Маямі, чом би й ні? Там принаймні тепло. Тепліше, ніж на їхній батьківщині. Ще такий момент, я тут подумав зараз і хочу сказати, що я вже не перший раз це бачу. Там збираються люди, для яких концерт "Океана Ельзи" - це певна внутрішня демонстрація. Крім того, щоб возити в Дебальцево шифер, треба деколи за ним їздити в Маямі.

ТСН


Теги статьи: Вакарчук

Дата и время 28 декабря 2014 г., 12:25     Просмотры Просмотров: 3092
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Порошенко, Тимошенко, Зеленський – віртуальні образи для виборця у стані політичного афекту
Вакарчук осознал, что заигрался с предвыборной интригой и осторожно начал отступать
Вакарчук раскритиковал Тимошенко – СМИ

Рейтинги Зеленского и Вакарчука: диагноз политической элите
Харьковский институт внезапно отказал Вакарчуку в аренде помещения
Лещенко объяснил, почему Тимошенко и Порошенко стоит опасаться Вакарчука

Іноді краще співати, ніж говорити, — опублікована нова стаття Вакарчука
’’Готов менять Украину!’’ Вакарчук устроил перепалку с журналисткой
Святослав Вакарчук: Що роблять наші політики останні 27 років? Крадуть!

"Немножко потерпите". Вакарчук рассказал о своем президенстве
’’Я готов!’’ Вакарчук высказался о президентских амбициях
Вакарчук вступает в бой за электорат Порошенко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069225