АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 14°C
Львов: 14°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

В Польщі українська медсестра може отримувати ставку в 700-800 євро на місяць

В Польщі українська медсестра може отримувати ставку в 700-800 євро на місяць
В Польщі українська медсестра може отримувати ставку в 700-800 євро на місяць

Нестабільне матеріальне становище змушує українських медиків шукати заробітку за кордоном. Щороку 7-8 тисяч медиків, за даними вітчизняної профспілки медичних працівників, виїжджають за кордон. І пропозицій для тих, хто зважується кардинально змінити своє життя – чимало, пише Експрес-онлайн.

Найбільше сьогодні українські медики, як повідомили виданню у Всеукраїнській Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, затребувані в Європі, вони також успішно працюють і в країнах Перської затоки та Північної Африки.

– Найвищим попит є на роботу у лікарнях та будинках для літніх людей (які можуть бути як державними так і приватними), – уточнив Микола Александров, керівник служби Асоціації. Шанс знайти роботу за професією у всіх, але лікарю набагато складніше підтвердити свою кваліфікацію, особливо в Європі. Український диплом медсестри підтвердити легше, тож можна швидше влаштуватися на роботу. Але потрібне знання іноземної мови на досить високому рівні, адже медсестри спілкуються з пацієнтами. Звичайно, що вивчити ще одну слов’янську мову – польську чи чеську – для українця легше, ніж німецьку. Щодо зарплати, то на сьогодні в Польщі українська медсестра може отримувати ставку в 700-800 євро на місяць, у Чехії – 800-1000 євро, в Німеччині – 1800 – 2200.

У країнах Перської затоки зарплати можуть складати 1000 – 1500 доларів. І там, як правило, роботодавці надають житло безкоштовно. Кращі пропозиції у розвинутих країнах, але не всі в змозі виконати необхідні для цього вимоги — вивчити мову на високому рівні та пройти переатестацію.

– Наскільки складно українському медику за кордоном підтвердити свій диплом? У різних країнах різні вимоги щодо цього. В деяких випадках достатньо взяти архівну довідку про курс навчання та кількість годин. В інших випадках потрібно скласти іспит – різницю між дисциплінами, причому робити це потрібно в країні майбутньої роботи іноземною мовою. Лікарям часто-густо треба довчатися та працювати декілька років інтерном перед тим, як їхню кваліфікацію буде визнано.

Звісно, усе це потребує зусиль. Але коли стає вибір: жебракувати вдома чи нормально жити за кордоном – українці все частіше вибирають друге. Бо в них є батьки і діти, яким треба допомагати, в них є плани на майбутнє і жити вони хочуть вже сьогодні, а не чекати на “світле майбутнє” завтра.


Теги статьи: ЗаробіткиУкраїнаПольшазаробітчани

Дата и время 26 марта 2018 г., 18:14     Просмотры Просмотров: 1513
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Семенченко: «Мы свернули не туда! Нужно вытягивать Украину из того места, куда ее завели»
Президенты Польши и Литвы примут участие в Крымской платформе
Литва и Польша заявили о выявлении российских шпионов. Подробности международного скандала

Варшава о решении Лукашенко объявить праздником день вторжения в Польшу: Это помешает Беларуси вести диалог с европейскими странами
В Польше истребитель по ошибке обстрелял другой самолет
Компания Веревского экспортировала в Польшу продукцию с плесенью: выявлено нарушение

Лукашенко сделал государственным праздником день вторжения СССР в Польшу в 1939 г.
“Північний потік-2”: США і Німеччина обговорюють можливі компенсації Україні
В Україні в вечірню годину утворився дефіцит електроенергії у 8% попиту

На Тернопільщині чоловік вбив дружину-заробітчанку
Украинских заробитчан зовут в Польшу: кому предлагают самые высокие зарплаты
Польша упростит порядок выдачи виз

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.080371