АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Прокурор Донеччини порадив народним депутатам не втручатись у справу Харакози

Прокурор Донеччини порадив народним депутатам не втручатись у справу Харакози
Прокурор Донеччини порадив народним депутатам не втручатись у справу Харакози

Прокурор Донецької області Микола Франтовський приїздив до Києва, щоб переконати народних депутатів Ігора Мосійчука та Андрія Лозового не втручатись у справу політв’язня Віталія Харакози.

На думку прокурора, Харакози винний, хоча і самої справи він не читав. Новину повідомляє «Преса України».

«Цілий прокурор Донецької області Микола Франтовський приїздив до Києва, щоб переконати мене та Андрія Лозового не втручатись у цю справу. Стверджував, що Харакози винен, а коли я запитував про докази вини то знітившись казав, що ще справи не читав», - повідомляє народний депутат Ігор Мосійчук. 

Також він додає, що «прокурор повідомив нас, що він вроджений патріот».

Нагадаємо, політв’язень Віталій Харакоза написав лист депутату Ігору Мосійчуку. У ньому вказувалось, що у січні 2003 року на нього та його сина Харакоза Рената Віталійовича було скоєно збройний розбійний напад. 

«У нас під загрозою застосування зброї відібрали автомобіль. На нас напали 5 осіб, це діти високопоставлених батьків, що проживають в смт. Велика Новоселівка. Авто відібрали з метою викупу, при цьому свідомо знаючи, що моя дружина Харакоз Олена Борисівна, повернулася з Греції, де була на заробітках. На той час прокурор Ст.-Новоселківського району був Нестеренко Олександр, а прокурором Донецької області був Пшонка В. П., начальником слідчого управління Донецької області - Фаринник Василь Іванович, а глава адміністрації Ст. Новоселківського району був Шира В. П., який перебував у родинних зв’язках (кум) з колишнім президентом України Януковичем В. Ф.

Коли справу почали фальсифікувати, співробітники Фаринника в. І., моя дружина зателефонувала в приймальню Віктора Пшонки В. П. і сказала, що поїде в Генеральну Прокуратуру України до Васильєву Р. А. Пшонка В. П. запевнив, що особисто розбереться з кримінальною справою і направить до суду», - йшлося у листі.

По словах Харакози, після цього шляхом шантажу і погроз ним були змінені показання, і кримінальну справу було припинено стосовно нападників (5 осіб). 

У зв’язку з цим, у 2004 році обуреними жителями Ст. Новоселівки (близько 1000 чол.) був організований мітинг р. в Донецьку на площі Донецької Обласної Адміністрації проти керівника смт. Ст. Новоселівки Шира В. П. за його відставку.

«Після цього нашій родині не давали займатися бізнесом, внаслідок цього я і моя дружина були змушені виїхати на заробітки в Грецію.

У серпні 2010 року я заявив начальнику Ст. Новосілківського РВ МВС Ягмурову Костянтину, що нами були виявлені 3 плантації конопель, довжиною 1-1,5 км, намалював схему, дав пояснення, де і за яких обставин було виявлено та вимагав повідомити мене про прийняте рішення (так як знав кому належать дані поля - наближені кума Януковича В. Ф. Шира В. П.). Після вищевказаного візиту протягом місяця нас заарештували, за сфабрикованим і сфальсифікованим звинуваченням за ст 115 КК України. У справі немає жодного доказу провини (ні експертиз, ні свідків, ні речових доказів) лише «Чисто сердечні зізнання», отримані під жорстокими тортурами електричним струмом. Більше 4-х років нас судять незаконно, з множинними порушеннями КПК і Конституції України. Перебуваючи в апеляційному провадженні до нас не допускали захисників, також нас не допускали до матеріалів кримінальної справи при винесенні вироку нас видалили із залу суду (при цьому аудіозапис судових засідань зникла)», - розповідає політв’язень.

По словах Харакози, його сім’я зверталася у всі інстанції (які тільки є), отримували одну і ту ж відповідь - «Порушень не виявлено, суд у всьому розбереться». 

«Я і моя сім’я стали жертвою режиму родини Януковича В. Ф. і його найближчого оточення», - заявляє політв’язень.

uapress.info

 


Теги статьи: Харакози ВиталийФрантовскийФрантовский Николай

Дата и время 30 декабря 2014 г., 12:14     Просмотры Просмотров: 3628
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.089857