АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 16°C
Днепр: 16°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 13°C
Львов: 14°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 15°C
Ровно: 14°C

У Чернігові заборонили «кіндер-сюрпризи»

У Чернігові заборонили «кіндер-сюрпризи»
У Чернігові заборонили «кіндер-сюрпризи»

В обласному центрі було проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які  розповсюджували  вироби (яйця) з кондитерської  глазурі з іграшкою – сюрпризом  всередині (ТМ «Турборежим», «Monster HIGH», «My Jynglе», «Eggo Toys», ТМ «Aras», «Сюрприз (Surprise)».


Про це Високому Валу повідомили в ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівський області.

Так, на ринку м. Чернігова виявлено ряд порушень вищевказаної  продукції, яка знаходилася в  реалізації, а саме:  не було  надано  інформацію про виробника, імпортера та їхні контактні дані, відсутні  попередження про можливі   небезпеку та  ризики заподіяння шкоди пов’язані  з використанням  таких іграшок дітьми.

Попередження та інструкція  щодо  безпечності не відповідали  вимогам законодавства про мови. На іграшках, інструкції та  пакуванні не нанесено знак відповідності технічним регламентам.

Відносно продукції вжиті  обмежувальні (корегувальні) заходи,  зокрема, обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони  надання  продукції  на ринку.

За виявлені порушення при розповсюдженні продукції, яка не відповідає вимогам технічних регламентів, до суб’єктів господарювання  застосовані  штрафні санкції.

Додатково повідомляємо, що  відповідно до п.5 додатку 2 до   Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого Постановою КМУ  від 11.07.2013 року № 515 забороняється  надання на ринку  іграшок, які  закріплені на харчовому продукті таким чином, що для того, щоб отримати безпосередній доступ до іграшки, харчовий продукт необхідно спожити.


Теги статьи: ДержпродспоживслужбаЧерниговЧерниговская областьЗапретКиндер- сюрприз

Дата и время 02 апреля 2018 г., 17:46     Просмотры Просмотров: 4927
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07779