АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -9°C
Днепр: -7°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -9°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

В один польський ресторан його власник заборонив вхід відвідувачам з собаками і Путіним в голові

В один польський ресторан його власник заборонив вхід відвідувачам з собаками і Путіним в голові
В один польський ресторан його власник заборонив вхід відвідувачам з собаками і Путіним в голові

У Польщі, можливо, назріває ще один скандал з власником одного невеликого ресторанчика в польській Гдині , який заборонив вхід у нього з собаками, а також усім шанувальникам президента Російської Федерації Путіна.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Своїм таким рішенням власник ресторану Вадим Сікерко вирішив підтримати Україну в її збройній боротьбі з російсько-путінської воєнної агресії на Сході України.

Особливістю цього рішення Вадима Сікерко стало те, що він вивісив на дверях свого ресторану дві таблички: з собакою і Путіним.

«Я вивісив цей знак і не збираюся його знімати», - розповів польський ресторатор. 

Ідея, зізнався він, прийшла в голову після того, як по телевізору показали росіян, які насолоджувалися обстрілом аеропорту. Солдати, каже Сікерко, хвалилися перевагою над ворогом і аплодували в знак підтримки президента РФ Володимира Путіна. Таку поведінку поляк розцінив як злочин. 

Ресторатор стверджує, що клієнти сприйняли його позицію і поставилися до появи заборонного знака з розумінням. Жодної скарги не було зафіксовано, а в ресторані не з’явився жоден росіянин. 

Проте, вчинок Сікерко викликав у суспільстві не цілком позитивні емоції, насамперед тому, що табличка, яка вказує, що в заклад немає доступу для людей, які підтримують політику Путіна, опинилася поруч з аналогічним повідомленням про заборону на відвідування ресторану з собаками. 

Деякі користувачі інтернету порівняли заборону з розпорядженнями німецької адміністрації під час гітлерівської окупації. Тоді полякам заборонялося відвідувати громадські місця, де бували німці, вони повинні були поступатися місцем на тротуарі і не могли давати своїм дітям імена, схожі з німецькими. На дверях кафе і кондитерських тоді вивішувалися таблички "Тільки для німців" або "Полякам і собакам вхід заборонено". 

Нагадаємо, раніше аналогічна історія відбулася в польському Сопоті. Там власник ресторану вивісив над входом жовто-блакитний український прапор, а потім додав до нього плакат, який висміює мирні устремління Володимира Путіна, і таблички українською і польською мовами з написом «Ми не обслуговуємо росіян». 

Незважаючи на вказівки місцевої адміністрації на недоречність демаршу, ресторатор відмовився зняти заборону на обслуговування відвідувачів з РФ. 

Нагадаємо читачам «Преси України», що американські силовики скоро почнуть готувати та передавати свій досвід солдатам добровольчих батальйонів Збройних сил України.

А займеться навчанням українців військовій справі у багатьох на слуху американська приватна військова компанія Academi, більш відома під назвою Блеквотер (Blackwater).

uapress.info


Теги статьи: ПутинРесторанПольша

Дата и время 31 декабря 2014 г., 19:34     Просмотры Просмотров: 3321
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.118641