АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 16°C
Днепр: 16°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 16°C
Львов: 12°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

У Рівненській ОДА поговорили про рейдерське захоплення підприємства

У Рівненській ОДА поговорили про  рейдерське захоплення підприємства
У Рівненській ОДА поговорили про рейдерське захоплення підприємства

15 січня 2014 року в м. Рівне відбулось засідання обласної комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

 

У роботі комісії прийняли участь: начальник Відділу представництва у Волинській, Житомирській та Рівненській областях Самсон В.О. (член комісії), в.о. голови облдержадміністрації, голова обласної комісії; директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, заступник голови обласної комісії; начальник відділу департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації; начальник відділу Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; начальник головного управління Держземагентства у Рівненській області; заступник начальника управління боротьби з контрабандою та митними  правопорушеннями Рівненської митниці Міндоходів; начальник Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області; заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в області;  співробітник спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в області; начальник державної виконавчої служби головного управління юстиції в області; начальник оперативного управління головного управління Міндоходів в області; начальник Державної фінансової інспекції у Рівненській області; начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації;

заступник начальника управління – начальник відділу промислової політики управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації; головний економіст департаменту фінансів облдержадміністрації; заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації; головний економіст відділу департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, секретар обласної комісії.; заступник директора юридичного департаменту ПАТ «Рівнеазот»; директор ПрАТ «Азоттон».

На засіданні було розглянуто звернення Президента АТ «Корово-Трейдинг» щодо використання ПАТ «Рівнеазот» основних фондів ПрАТ «Азоттон», що надійшло до Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств Кабінету Міністрів України.

За результатами обговорення та вивчення наявних матеріалів, ознак рейдерського захоплення підприємства комісією не виявлено.

Комісією прийнято рішення рекомендувати  керівникам ПАТ «Рівнеазот» та ПрАТ «Азоттон» вжити всіх можливих заходів стосовно вирішення спірних питань щодо умов використання основних фондів ПрАТ «Азоттон», оскільки відповідно до статті 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві державні адміністрації не мають права втручатися в господарську діяльність підприємств, установ, організацій.

У разі неможливості сторонами вирішити зазначене питання шляхом домовленості між товариствами, враховуючи статті 18, 19 Закону України «Про інвестиційну діяльність» керівники ПАТ «Рівнеазот» та ПрАТ «Азоттон», спори, що виникли в результаті здійснення господарської та інвестиційної діяльності можуть бути розглянуті в судовому порядку.


Теги статьи: Рейдерский захватРовно

Дата и время 17 января 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3358
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Общественники «захватили» под застройку часть Днепра и изменили русло реки
Токсичный спортзал в школе Ровно - стало известно чем травили детей
Автоматы, винтовки, гранаты и взрывчатка: у жителя Ровно изъяли мощный арсенал оружия

В школе Ровно зафиксировали превышение концентрации фенола в 11 раз
"Вы даже не представляете, сколько будет стоить хлеб". На селе активизируется теневая скупка земель и война за аренду паев
В Ровно военный случайно застрелился из автомата

В Ровно водитель маршрутки в грубой форме отказался бесплатно везти сына погибшего воина АТО
«Банковский потрошитель» Юрий Кирилов захватил карьер на Черкащине и «заказал» журналистам законного владельца бизнеса
Образовательный скандал. В частном колледже Ровно собирали деньги на личные нужды семьи директора

Александр Дубовой: коррупционер, рейдер, аферист
В Ровно заведующий детским садиком выплатила сама себе премий на 90 тысяч гривен
В столичном общежитии для переселенцев осуществляется рейдерский захват: началась стрельба

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 мая 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054635