АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Чернігівський «Домобудівник» на межі краху через конфлікт акціонерів

Чернігівський «Домобудівник» на межі краху через конфлікт акціонерів
Чернігівський «Домобудівник» на межі краху через конфлікт акціонерів

Сьогодні в господарському суді Чернігівської області відбулося чергове засідання у справі  Публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Домобудівник», яке тривало лише близько години.

Суддя Сергій Бєлов, заслухавши арбітражного керуючого, розпорядника майном Олександра Сиротенка та сторону відповідача, відклав розгляд справи.

Причина – непорозуміння між розпорядником майна і компанією-боржником, які й досі не склали реєстр вимог кредиторів та акт інвентаризації майна «Домобудівника», як це вимагає чинне законодавство.

За словами представників компанії-боржника та арбітражного керуючого, для цього їм потрібно ще два тижні. Один – для роботи над реєстром, два – для інвентаризації майна.

Суд надав час для складення відповідних документів, після чого розгляд справи продовжиться.

Загалом до судової зали з’явилося понад 100 людей, у яких є майнові або грошові претензії до найбільшої чернігівської компанії-забудовника. Присутнім не вистачило місць, тож дехто стояв в коридорі, двері до якого залишили відчиненими.

Серед тих, кому не вистачило місця в залі, був і начальник юридичного відділу чернігівської міськради Павло Вовк.

Крім громадян, які мали намір отримати квартири у будинках, зведенням яких займалася до компанії мають претензії юридичні особи. Зокрема, банк «Аваль», в якому обслуговувався «Домобудівник»,   «Укртелеком», управління Пенсійного фонду в Чернігові, компанія «Укрсівербуд» та інші.

Відстороненого від керівництва компанією Анатолія Рогового в залі суду не було. Замість нього в грудні 2013 року призначено тимчасового керівника, Дмитра Гаркавого, і створено наглядову раду.

За словами депутата міської ради Олега Русіна, він прийшов на засідання через численні скарги чернігівців, які звернулися до нього за допомогою.

«Прийшов, щоб на власні вуха почути про ситуацію, що є, аби мати власну думку і щось зрозуміти. А ще – подивитися на кількість фактично ошуканих людей», – заявив він.

Нагадаю, ПАТ «БК «Домобудівник»  не побудувала у встановлені терміни два 9-поверхові будинки – № 2 (на 90 квартир) і № 10 (на 36 квартир) – у кварталі вулиць Глібова і Красносільського. Хоча кредитори сплатили за це майно гроші, передбачені угодами.

На офіційному сайті компанії вказано, що ці «панельні будинки з автономним опаленням вводяться в експлуатацію в грудні й ІІІ кварталі 2012» (!) року.

Наразі претензії до компанії заявили вже понад 150 інвесторів і кредиторів, переважна більшість з яких зробила це офіційно. Сама справа нині складається вже з понад 20 томів.

З метою зняття соціальної напруги, виконання Комплексної регіональної програми розвитку житлового будівництва та налагодження ритмічної роботи ПАТ «БК «Домобудівник» розпорядженням голови облдержадміністрації влітку минулого року була створена робоча група.

Проте й досі відновити нормальну роботу компанії не вдалося.

За словами Анатолія Рогового, який протягом багатьох років очолював товариство, відбувається спроба рейдерського захоплення «Домобудівника».

«Перші рейдерські атаки були 2004-го, 2007 років. І ось знову почалася атака», – заявив він.

Також він заявляє, що майно компанії крадуть невідомі. Тільки цих вихідних із території «Домобудівника» вивезли кілька вантажівок, в яких були металеві листи.

На територію компанії Анатолія Рогового не пускає охорона, підпорядкована новому керівництву. Крім того, стверджує відсторонений керівник, не змогла потрапити туди й міліцейська опергрупа, яку викликали задля припинення крадіжки.

Володимир Лисенко

Чернігівщина: події і коментарі


Теги статьи: ЧерниговДомобудивник

Дата и время 17 января 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 7303
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Трое черниговчан попали на новый год в реанимацию с ботулизмом
Вспышка гепатита А в Чернигове: зафиксировано уже 44 случая заболевания
Новая вспышка гепатита А в Чернигове: заболели 30 детей и 11 взрослых

Мэр Чернигова рассказал о связи с застройщиком Микитасем
Атрошенко заявил, что пранкер Джокер унижал не его, а его водителя
В Чернигове будут судить мужчину за убийство 11-месячного ребенка

Гепатит в Чернигове: число заболевших школьников возросло
Гепатит в школе Чернигова: число пострадавших снова возросло
В Чернигове в больнице с подозрением на гепатит "А" находятся 15 школьников

В Чернигове 13 школьников госпитализированы с опасной болезнью
В Чернигове 23-летняя девушка получила пожизненный срок за жестокое убийство родственников
В Чернигове девять детей оказались в больнице из-за распыления газа в школе

Комментарии:

comments powered by Disqus
28 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.750459