АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -6°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: -2°C

Рева: Декого з українців треба лишити соцдопомоги

Рева: Декого з українців треба лишити соцдопомоги
Рева: Декого з українців треба лишити соцдопомоги

Міністр соціальної політики Андрій Рева відзначає: «Оскільки матір-одиначка може отримувати цілу низку пільг, існуюча система соціальної допомоги спонукає українців не створювати повноцінні сім’ї».

Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра з представниками регіональних ЗМІ 19 квітня у Києві, передає KR24.com.ua.

Міністр зауважив, що закон про адресну державну соціальну допомогу розглядають як універсальний закон, який повинен навести лад в системі надання допомоги громадянам.

Щодо підвищення пенсій, він зауважив, що люди, які мають великий стаж і малий заробіток та відповідно невисокий розмір пенсії, матимуть цей розмір прив’язаним до рівня мінімальної зарплати по Україні. Якщо мінімальна зарплата підвищується до 4200 гривень, мінімальна пенсія становитиме 1680 гривень, у разі підняття мінімальної зарплати до 5 тисяч, отримають підвищення мінімальної пенсії до 2 тисяч.

Щодо закону про соціальну допомогу, міністр зазначає, потрібно відійти від поняття статусу людини до прийняття до уваги її матеріального становища. Наприклад, багатодітному батьку, який має достатньо засобів до існування, пільги не потрібні. Якщо ж він має проблеми матеріального порядку, йому потрібно виплачувати кошти. Те ж саме, мовляв, стосується і матерів-одиначок. Кожна п’ята дитина в Україні нині народжується поза шлюбом і існує тенденція до підвищення цього показника.

Міністр зазначає: «Чому так? Тому що вся наша система соціальної допомоги спрямована не на підтримку сім’ї, а на підтримку гібридної сім’ї. Якщо у жінки є чоловік, але немає штампу в паспорті, це ж не заважає створити сім’ю, якої юридично не існує. Якщо її не існує, в дітей немає батька, значить, вона малозабезпечена і їй потрібно платити допомогу по малозабезпеченості, платити субсидію по повній програмі, харчування в школі давати безоплатно, навчати в спортшколі чи школі мистецтв безоплатно і так далі».

Якщо це порівняти зі становищем звичайної сім’ї, за це все повинні платити батьки. Отже, зараз держава стимулює людей не вступати в шлюб, про що відкрито говорить міністр соцполітики. Тому, на його думку, потрібно розвернути систему соціального захисту, стимулювати, щоб люди укладали шлюб, адже лише з повноцінними справжніми родинами можлива повноцінна держава. Те, що сім’я – це основа суспільства, зрозуміли вже в усіх країнах, як відзначає міністр.


Теги статьи: матери-одиночкипільгиМінсоцполітикипремьер-министрРева Андрей

Дата и время 20 апреля 2018 г., 14:44     Просмотры Просмотров: 969
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Украина договорилась о сотрудничестве в сфере трудовой миграции с Литвой
Рева рассказал об «уникальной системе» налогов в Украине, благодаря которой Коболев заплатил из своей премии только 8 тысяч грн
В Украине пересчитали пособие на ребенка: на сколько подняли выплаты

Украина стремительно теряет все признаки государства. Но кто не «пишається», тот — «зрадник»
Рева: Для получения субсидий не нужно выписывать членов семьи из жилья
Рева объяснил, как планирует бороться со схемами по неуплате единого соцвзноса

Підприємці тактовно натякнули, що Гройсман - шарлатан
Александр Деркач: “У меня эта цифра вызывает ощущение безысходности”
Помогают родственники-заробитчане - отберем субсидии. Что означает новая инициатива Ревы

У Гройсмана разъяснили почему предложили заробитчанам декларировать свои доходы
Если почти половина людей в бедной стране кормится не из заработанного, а из бюджета, значит, что-то не так, – Деркач
Украинских заробитчан ждет ’’сюрприз’’: Рева анонсировал проверки

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054462