АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 12°C
Днепр: 13°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 10°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Україна входить до першої десятки країн-донорів міжнародних мігрантів у світі, – соціологи

Україна входить до першої десятки країн-донорів міжнародних мігрантів у світі, – соціологи
Україна входить до першої десятки країн-донорів міжнародних мігрантів у світі, – соціологи

Соціологи повідомили, що кількість трудових мігрантів з України сягнула чотирьох мільйонів чоловік.

Зараз Україна входить до першої десятки країн-донорів міжнародних мігрантів у світі. За різними оцінками кількість трудових мігрантів сягає 4 млн осіб. При цьому, одночасно за межами країни може знаходитися близько 2,6-2,7 млн осіб, – йдеться у повідомленні Центру економічної стратегії.

Соціологи відзначають, що найбільш значним чинником того, що 16% працездатного населення вирішує працювати за кордоном є пошук вищої оплати праці.

При цьому зазначається, що міграційний потік зараз носить маятниковий і має короткостроковий характер: більшість трудових мігрантів заробляють гроші закордоном і воліють повернутися назад в Україну.

Анексія Криму та розгортання військових дій на Донбасі також вплинули на міграцію українців. Ці обставини, поєднані зі спрощенням законодавства у країнах Східної Європи, змінили структуру міграційних потоків. Хоча Росія – все ще один із найпопулярніших міграційних напрямків, з 2014 року міграційний потік змінив напрямок з Росії до Польщі, – йдеться у повідомленні.

Загалом, за 2014-2016 роки українці почали їздити у західному напрямку на 42% частіше, а кількість мігрантів, які офіційно виїжджали на заробітки, зросла втричі.

Нагадаємо, раніше експерти назвали суму, яку заробітчани щорічно передають в Україну. У свою чергу ООН озвучила кількість мігрантів у всьому світі та суму, відправлену ними на батьківщину.

Зазначимо, раніше Нацбанк звинуватив трудових мігрантів у рості цін в Україні, а в уряді назвали зарплату, яка зупинить потік заробітчан до Європи.


Теги статьи: трудовые мигрантыУкраїнаДонбассСоціологимігранти

Дата и время 24 апреля 2018 г., 00:13     Просмотры Просмотров: 779
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.113146