АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 11°C
Львов: 9°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

В Блоці Порошенка хотіли зробити «дедовщину»

В Блоці Порошенка хотіли зробити «дедовщину»
В Блоці Порошенка хотіли зробити «дедовщину»

Про проблеми в президентській команді, які виникали на початку, повідомляє депутат від Житомира Борислав Розенблат на своїй сторінці у Фейсбук.

Повний текст:

Шановні друзі, прихильники, опоненти!!!

Мені дуже приємно читати ваші статті, коменти, звернення, я розумію, що Вам вже не байдужа доля нашої країни , тому, що наша Україна стала частиною життя кожного із нас!!!! 

Тому хотів би пояснить своє бачення тих процесів, які проходять в Раді, уряді , та інших державних установах...

Перше, що почув для себе приємне, "що такої Ради ще не було"-це розмова між двома " сторожилами" 
І це не тількі тому що 56% депутатського корпуса нові обличчя, а тому що люди прийшли в Раду з іншим завданням, не всі, відверто кажучи, є і ті, хто прийшов , як і раніше лобіювати свої інтереси, чи тих , кого представляє, і таких не мало... Алє можливості для маневру поки ще в них є... Багато речей для нас, нових депутатів, є незрозумілими, тому весь вільний час витрачаем на вивчення регламенту, та обговорення поведінки " старих" депутатів...
Наш фракція -"БПП", є дуже різноманітною, до її складу входить багато "одіозних", відомих, впливових людей, алє є і невідомі люди, якіх потім видає причетність до тих чи інших ФПГ...але всі ми є ,частиною призедентськоі команди, яку об’єднує лише одне-створення Єдиної , Европейськоі держави Україна !!!!!

Не все спочатку було гаразд і в нашої команді, одним хотілось зробити "дедовщину",іншим "-гуляй-поле", хтось взагалі не розумів для чого він тут, але за місяць ми перетворились на потужну політичну силу. Яка здатна нести політичну відповідальність за майбутнє України !!!! Повторюю, не все ще в середині партії , працює як единий механізм , але принципи демократії , рівності присутня і для мене, це основа діяльності, як депутата!!!! Дуже не проста була атмосфера при призначенні Яценюка прем’єром , та обрання кандидатів на пости міністрів !!! Багато членів фракції, категорично висловлювались проти кандидатури Арсенія Петровича, також були неоднозначні виступи при обговоренні кандидатів на міністерські портфелі, особливо до іноземців....Але прийомно було те, що під кінець обговорення, прийшов Призедент , і особливо взяв відповідальність за тих кандидатів , якіх висував БПП !!!! Гаряча була неділя перед прийняттям бюджета, та кодексів!!!! Блок, категорично не сприйняв редакції законопроектів уряду!!! До нас приходили міністри, голови комітетів, до речі всі головні , профільні є представниками нашої фракції , алє депутати були не приклонні!!! З ранку до ночі, на протязі тижня ми переписували норми законів для кодексів, тисячі поправок ми передавали на розгляд комітетів, практично робота була завершена, ми прийняли в першому читанні всі закони зі змінами... Яке ж було наше розчарування, коли ми побачили тіж закони в другому читанні, практично ВСЕ, що ми напрацювали, було урядом виключено !!!! От тут нас і понесло....Ми були готові до промови прем’єра з завершуючим словом -"Я ухожу" . Нас цим не проймеш, коли на карті стоїть питання життя країни -сантіменти не до чого!!! 

Алє дуже важливу роль зіграв Юрій Луценко !!! Він зібрав збори коаліції , та висловив позицію фракції , колегі з інших фракцій підтримали всі ініціативи і уряд був вимушений брати тайм -аут і включити все те , що напрацьовано було в комітетах!!! Неділя була дуже складним днем.... Алє знову, крапку поставив Президент, він, разом с Гройсманом, дві години відповідав на наші запитання, і ми остаточно в присутності всіх приняли рішення прийняти кодекси і бюджет зі змінами!!!! 

Я глибоко переконаний, ми зробили правильний крок!!! Жити по бюджету краще, ніж в ручному режимі ,дати можливість керувати міністерствам... Міністри змінились, алє заступники, начальникі відділів, ще багато роботи для люстаціонних комітетів... Дух корупції , пропитав стіни цих установ, тому нам треба цей рік дуже плідно працювати над створенням умов реформування держави, не факт, що ми, депутати, разом з урядом, фахівцями напишемо найкращі реформи!!!!! Задача їх втілити в життя!!! Вот тут і сама більша буде протидія чиновництва!!!!! 
Алє я вірю, ми створимо реформи, ми переформотуємо медичну, освітню, житлово-комунальну галузь, ми монетєзуємо пільги, ми відродимо нашу обороноздатність!!! Україна буде справжньою европейською країною !!!!! 

Слава Україні , Слава українському народу!!!!

RuporZT


Теги статьи: Блок ПорошенкоРозенблат Борислав

Дата и время 04 января 2015 г., 17:49     Просмотры Просмотров: 2470
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

БПП, "Народный фронт" и "Оппоблок" объединяет коррупция - Соболев
В Херсоне ночью пытались поджечь приемную БПП
Как нардепы от БПП Демчак и Кононенко обокрали ФГВ на 45 млн грн — расследование

Гончаренко получил предупреждение за выступление на ПАСЕ в резиновых перчатках
Власть захлебывается страхом, поэтому репрессии будут нарастать — мнение
После скандала с матом Барна может сложить депутатские полномочия, – СМИ

Как делают деньги в зоне АТО и кто пользуется тем, что на территориях действует особый режим — расследование
Известный художник набросился на Зеленского в прямом эфире
"Эта особь меня месяц троллила". Барна прокомментировал брань в адрес журналиста

Глава фракции БПП Герасимов владеет незаконными шахтами на Донбассе
Барна не опозорил журналиста, он опозорил парламент
Сергей Лещенко: “Осваиваясь на Банковой, президенты быстро забывают о закрытии ДУС”

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060102