АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Новий закон про суддів викличе хвилю рейдерського переділу

Новий закон про суддів викличе хвилю рейдерського переділу
Новий закон про суддів викличе хвилю рейдерського переділу

17 січня 2014 Президент України підписав прийнятий напередодні ВРУкраїни закон № 721-VII «Про внесення змін до Закону України« Про судоустрій і статус суддів »та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян». Законом, серед іншого, вдосконалюється механізм захисту суддів і посилюється покарання для ЗМІ та пересічних громадян. Збір інформації про діяння судді відтепер загрожує терміном до семи років. Поширення інформації може бути прирівняне до наклепів. А в це вже відповідно і зміненої ст. 151 КК України тягне покарання у вигляді штрафу або обмеження волі до двох років. Публікації в ЗМІ і соцмережах вважаються втручанням у діяльність правоохоронних органів і караються штрафом або арештом на строк до шести місяців. Експерти негативно оцінили нововведення. «В Україні формується правляча каста з суддів і силовиків», - сказав адвокат і правозахисник Олег Бондарчук.

На думку експертів введені норми спрощують можливості для рейдерських захоплень підприємств, оскільки надання гласності фактів протиправних діянь представників правоохоронних органів та суддів допомагає зупинити суддівське свавілля. Даний закон посилює ризики підвищення рівня корупції серед суддів, погіршення рівня захисту власності і ослаблення інвестиційного клімату в країні. Кожне судову справу, в якому оскаржується право на власність - справи про рейдерство - супроводжується неправомірними судовими рішеннями, прийнятими за попередньою змовою з рейдерами, - стверджують юристи. «Рейдерське захоплення в більшості випадків неможливий без участі судів, адже саме з їх вирішення рейдери легалізують результат своєї діяльності (визнають себе власниками акцій, часток і / або майна, отримують правовстановлюючі документи і т. д. ) », - Сказав в інтерв’ю порталу ЮРЛІГА партнер юридичної компанії LP Group Олег Ющенко.

В Україні склалася організована система захоплення власності за допомогою неправомірних судових рішень. А деякі судді сьогодні стали лідерами організованих рейдерських угруповань, - відзначають експерти. Як приклад називають недавнє повідомлення в ЗМІ, викривши, голови Вищого Господарського суду України Віктора Татькова, в якому постраждали інвестори - польська компанія «Піаст» та її українська дочка «Комбікормовий завод« Піаст-Ніжин », а так само українська« Радосинь », вклали більше десяти мільйонів гривень на будівництво птахофабрики. Власники втратили підприємство через схему банкрутства «Радосинь», а вимоги законних кредиторів були визнані безнадійними. У різних ЗМІ викриваються рейдерські схеми, здійснені Віктором Татькова і його заступником Артуром Ємельяновим, в інтересах російської рейдерського угруповання Анвара Фарукшина, Бориса Федотова і Германа Алімова.

Це лише один приклад, який підтверджує той факт, що жоден рейдерське захоплення не здійснюються без суддів. Додання фактів судового свавілля гласності часто ставало єдиною можливістю захисту власності. «З прийняттям нового закону судді отримали на порядок більше можливостей для правопорушень», - коментує юрист. На думку Дениса Москаля, голови постійної комісії Київради з питань екологічної політики, законопроекти спрямовані на побудову поліцейської держави.

УРА


Теги статьи: Рейдерский захватВРУ

Дата и время 20 января 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2961
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

В Киеве пытались захватить офис компании ”АІС”
Пророссийский кандидат от Слуги народа «дерибанит» рынок земли
Максим Болдин использует фейковый набсовет, чтобы легализовать захват Одесского медина

Государство способствует коллекторам, чтобы они получили почти 5000% за безнадежные долги, - АИС
Глава сельсовета в Одесской области пытался присвоить более 60 га земли для своей фирмы?
Как бандит и рейдер в прокурорском мундире Николай Ульмер отжимал бизнес и организовывал рейдерские захваты

Юрій Зандер - “нам суд не указ”, про рейдерське захоплення земель територіальної громади під Києвом
Предал Украину и поплатился: ярый фанат "русского мира" начал "священную войну" в Крыму
СМИ сообщили о захвате городского рынка в Ивано-Франковске и бездействии полиции

Рейдерская схема: Сардарян и Симонян крышуют земельных аферистов
Когда ответит за свои преступления и разграбление Укроборонпрома одиозный рейдер Александр Дубовой?
«Evil empire» Антона Янчука - АРМА перевірить Президент, парламент та уряд

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.552841