АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

ФДМ планує масовий продаж держмайна

ФДМ планує масовий продаж держмайна
ФДМ планує масовий продаж держмайна

Фонд державного майна України у 2014 році планує продати ПАТ "Одеський припортовий завод", ВАТ "Турбоатом", ПАТ "Азовмаш" і ПАТ "Сумихімпром".

Відповідні підприємства внесені до переліку з 137 об’єктів груп "В" і "Г", запланованих до продажу в 2014 році, який Фонд затвердив своїм наказом в понеділок.

У той же час ФДМ уточнює, що для приватизації ОПЗ, "Турбоатому" та "Азовмаша" необхідно прийняття відповідного рішення кабінету міністрів. Крім того "Турбоатому" необхідно привести свою діяльність у відповідність до вимог закону про АТ.

У переліку також залишилися у держави блокпакети по 25% енергогенеруючих компаній, "Київенерго" і облгазів, рішення про приватизацію яких ще повинен прийняти Кабмін, залишки акцій енергопостачальних компаній та пакети ряду інших менш привабливих об’єктів.

Уряд запланував у держбюджеті-2014 зростання фінансування за рахунок приватизації до 17 млрд гривень, а Бюджетний комітет запропонував збільшити їх ще на 1,2 млрд гривень.

Прем’єр-міністр Микола Азаров протокольним дорученням за підсумками проведеноъ 18 листопада 2013 року наради доручив чотирьом міністерствам передати для приватизації Фонду держмайна в кінці 2013 року - першій половині 2014 року об’єкти загальною вартістю 19-20 млрд гривень.

Зокрема, Мінпромполітики має забезпечити передачу власності на приватизацію в обсязі 7-8 млрд гривень, Мінагропрод - 2 млрд гривень, Міненерговугілля - 8 млрд гривень, Мінінфраструктури - 2 млрд гривень.

Надходження від приватизації в 2013 році становили 1,48 млрд гривень при початковому плані 10,9 млрд гривень, при цьому основний обсяг забезпечив продаж акцій "Донбасенерго". У грудні уряд знизив план до 1,45 млрд гривень, замінивши недонадходження держпозики.

"Інтерфакс-Україна"


Теги статьи: Фдму

Дата и время 21 января 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3135
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.686954