АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 22°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 18°C
Львов: 19°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Кучеряшка в калошах замість міністерства

Кучеряшка в калошах замість міністерства
Кучеряшка в калошах замість міністерства
Остап Бендер нервово курив би від заздрощів, споглядаючи, як випадкові люди заправляють в українських владних органах. Член групи стратегічних радників реформ в Україні (SAGSUR) Андрій Бойцун призначив сам себе головним приватизатором країни та вирішив особисто рулити всіма процесами, замінивши своєю «скромною» персоною міністерства та Фонд держмайна. І це не сюжет кінокомедії чи захопливого детективу, а на жаль, реалії сьогодення. 
 
Згаданий «стратегічний радник» при Кабміні - Андрій Бойцун, яскравий аж до епатажності чоловік, найбільше відомий тим, що носить кучеряву зачіску та... калоші. Повірте, це не дуже поширене явище серед наших, хоч і досить вправних на витівки владоможців. Мабуть, саме ці калоші і є бойцуновою основною стратегією потрапляння у владні коридори. 
 
Андрій вважає себе експертом з усіх питань, вміє годинами з надмірним апломбом проповідувати прописні істини, видаючи їх за власні думки і винаходи, а нещодавно навіть перебрав на себе повноваження керівництва Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. 
 
Так, пан Бойцун написав і підписав від свого імені лист на ПАТ «Одеський припортовий завод». Нонсенс полягає в тому, що документ офіційно був зареєстрований в канцелярії міністерства, як вихідна кореспонденція міністерства! Це вже виходить не радник для міністерства, а міністерство для радника! 
 
Не менш цікавим виявився і зміст листа. Андрій на стратегічні поради не розмінюється, а підходить до справи конкретно: пропонує ПАТ «ОПЗ» укласти із певними особами (людьми, які хочуть бути радниками з продажу підприємства та відомі лише Бойцунові) договори конфіденційності. Суть договорів зводиться до того, що «ОПЗ» має надати таким особам інформацію про свою фінансово-господарську діяльність. Цю секретну інформацію протеже нашого стратега з битого шляху отримують для того, щоб визначитися щодо свого подальшого наміру брати участь у конкурсі з відбору радника з приватизації ПАТ «ОПЗ». Тобто якимсь людям держава має розкрити, по-суті, комерційну таємницю державного підприємства, а вони подумають... радити, чи не радити? 
 
Свої бажання Бойцун обґрунтовує «метою покращення показників діяльності товариства та підготовки його до приватизації». Напевно, пан Бойцун не знає, що ПАТ «ОПЗ» готовий до приватизації і цей процес здійснюється без залучення радника спеціальним державним органом - Фондом державного майна України, відповідно до приписів нового закону про приватизацію. 
 
Намагання пана Бойцуна «завести радника», як стверджують експерти, є, по-перше, дерибаном іноземних грантів під справи, які вже зроблені, наміром розпиляти гроші держбюджету «під поради» та навіть нічим іншим, як спробою зірвати приватизацію підприємства. Тому державі, перш ніж допускати до важливих справ таких «стратегічних радників», варто сто разів подумати, аби, як кажуть у народі, не сісти в калошу.
                                                                                                         
 Андрій Шорох

Теги статьи: SAGSURКабмінОпзОдесский припортовый заводМінекономрозвиткуБойцун Андрій

Дата и время 26 апреля 2018 г., 14:39     Просмотры Просмотров: 1861
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Гройсман: Одесский припортовый завод «довели до ручки»
Звіт уряду: яку правду ховають від українців
Рабинович: Надо остановить приватизацию лучших предприятий страны – это грабеж бюджета!

Порошенко готовится бежать и хочет прихватить с собой несколько миллиардов — Саакашвили
Одесский припортовый завод остановил работу из-за отсутствия газа
В ЄБРР пояснили, як з третьої спроби таки продати ОПЗ і чому «Приватбанк» може залишиться у держави до 2021 року

Как вернуть Одессе море, а Одессу — одесситам
Смотрящий Порошенко Игорь Кононенко мешками завозит деньги в АП: подробности
Кабмін радикально змінить життя водіїв: усі деталі

У Гройсмана готуються заплатити векселями 7,5 мільярда по боргам з ЄСПЛ
Насалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацією
Незамінний Клименко. Мешканці Переяславщини готуються до протестів

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.119253