АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Ренат Ахметов більше не олігарх

Ренат Ахметов більше не олігарх
Ренат Ахметов більше не олігарх

Донецький олігарх та екс-губернатор, а на даний момент народний депутат восьмого скликання Сергій Тарута вважає, що суспільство переоцінило можливості Рената Ахметова. Таку заяву він зробив в інтерв’ю виданню Lb.ua, передає новину "Преса України".

"Я ж багатьох нюансів не розумів... Я просив Ріната зібрати «всіх своїх». І створити критичну масу в тому числі і для силового впливу. Але виявилося, що всі вони стали бізнесменами, всі транформировались. І ті, чиєю функцією раніше було «захищати», вже виявилися до цього не здатні. Це була ілюзія, що у Ріната є своя армія. Я теж думав, що тільки скаже Рінат - і все станеться", - переконує Тарута.

Окрім цього зауважуючи, що на даний момент в Україні з’явилося багато нових олігархів, котрі інтегрувалися у владу.

"Хто такий олігарх - це той, хто використовує насамперед політичний і, трохи, медійний ресурс для досягнення своїх бізнес-цілей. Насправді, сьогодні вплив Ріната в парламенті - мінімальне. Його - немає. У нас є тільки вплив Дніпропетровської області. Пінчук сьогодні олігарх чи ні? Ні, звичайно. Зате з’явилися нові олігархи - від прокуратури, чиновники. Вони заробляють величезні гроші, але про це мало хто знає. З’явилися аграрні олігархи, які не менше інтегровані у владу. Призначаються свої міністри, через яких вибудовуються корупційні схеми. А рекапіталізація банків?", - переконує екс-губернатор.

Нагадаємо, що Ренат Ахметов до останнього часу був найбагатшою людиною України.

uapress.info


Теги статьи: ТарутаРинат Ахметов

Дата и время 05 января 2015 г., 12:41     Просмотры Просмотров: 2954
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.071845