АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 15°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 11°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Скандал із бразильцем: пощастило, що він "подався у монахи"

Скандал із бразильцем: пощастило, що він "подався у монахи"
Скандал із бразильцем: пощастило, що він "подався у монахи"

Трохи фейспалмив з очікування слідчих: зловили Лусваргі під посольством Бразилії, цивілізовано (підкреслюю), без побоїв чи принижень, привели в СБУ – і блт стоять пів години з ним під дверима контори. Чекайте слідаків, поки ті дійдуть і будуть ламати голови, куди ж подіти найманця.

Але оперативно ніхто з офісу СБУ не може цього зробити, хоча трансляції та кіпіш по ньому тривають уже кілька годин. Врешті вийшов начальник департаменту контррозвідки Олексій Петров та слідчий, нормально переговорили й забрали Лусваргі на допит, а Гітлянська (орнув) навіть подякувала присутнім).

Формально вся ця історія з походеньками Лусваргі Києвом – більше вина судів і унікальності ситуації (тягамотіна з визначенням підсудності, призначення підготовчого с/з у Павлоградському суді аж влітку; треш навколо правової ситуації з обміном) і прокуратури, але камон, обміном полонених займалась служба.

Після зміни запобіжних заходів/вироків – усіма кандидатами на обмін з терористами опікувались співробітники СБУ. І якщо у висновку Лусваргі таки не поїхав у окупований Донецьк по обміну – то не можна знімати із себе відповідальність за його подальшу участь та місце перебування. Паспорт хоч і забрали, але потенційно небезпечне тіло з досвідом бойових дій вільно пересувається столицею.

 

Пощастило, що він упоротий ідіот й "подався у монахи", а не спробував когось зарізати. І поки в СБУ кивають на прокуратуру, а прокуратура – на суд, який призначив засідання аж на 6 червня (!!), Лусваргі з грудня тусив у монастирі. Й врешті маємо закономірний (про таку можливість говорили давно) трешовий скандал, пак гівна прилітає СБУ, хоча тут колективна відповідальність Павлоградського суду, прокуратури й контори.


Теги статьи: ТерористиСепаратистиСБУЛусварги РафаэльБразилия

Дата и время 05 мая 2018 г., 15:38     Просмотры Просмотров: 991
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 мая 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого Вы проголосуете на внеочередных выборах в Раду?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.158034