АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 14°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Нардеп хоче заборонити ілюмінацію на будинках вночі

Нардеп хоче заборонити ілюмінацію на будинках вночі
Нардеп хоче заборонити ілюмінацію на будинках вночі

В період часу з 24.00 до 6.00 в Україні можуть заборонити зовнішнє архітектурно-декоративне освітлення будівель і споруд та зовнішньої реклами.

З такою пропозицією виступив народний депутат Андрій Помазанов, зареєструвавши проект постанови ВР №1686 «Про заборону зовнішнього архітектурно-декоративного освітлення будівель і споруд та зовнішньої реклами в період часу з 24.00 до 6.00 (щодо заходів забезпечення економії електроенергії)».

Заборонити освітлення пропонується на державних будівлях, центральних вулицях міст, навчальних установах, торгівельно-розважальних центрах, магазинах, закладах харчування, малих архітектурних формах та інших спорудах.

Передбачається, що Кабмін в п’ятиденний строк з дня прийняття цієї Постанови повинен розробити перелік підприємств, установ та організацій, будівлі та споруди яких не підлягають переведенню в режим економії електроенергії в контексті заборони зовнішнього архітектурно-декоративного освітлення.

Нардеп зазначає, що в період відключень електроенергії недоречно використовувати значну кількість електроенергії на зовнішнє освітлення будівель. Так, А.Помазанов, зокрема, відзначає, що за даними Мінрегіону за 2013 рік в Київській області з загальної суми спожитої електроенергії, що складає 39960,50 тис. кВт/год, витрати на електроенергію, спожитої на зовнішнє освітлення, становлять 8 мільйонів 673 тисячі гривень.

zib.com.ua


Теги статьи: ИллюминацияЭлектроэнергия

Дата и время 07 января 2015 г., 15:26     Просмотры Просмотров: 1324
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062698