АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -1°C
Днепр: -1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 3°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 2°C
Ровно: 1°C

Мій Різдвяний «подарунок» для олігархів

Мій Різдвяний «подарунок» для олігархів
Мій Різдвяний «подарунок» для олігархів

Уряд підкинув під ялинку кожної української родини подарунки: податки,антисоціальний бюджет, скасування пільг і ще бозна-що. Не наважився Яценюк привітати такими ж подарунками тільки олігархів. Вони лишилися майже з тими ж преференціями. Далі про мій різдвяний презент для олігархів.

Затягнути паски. Саме під таким лозунгом пропонує провести цей рік простим українцям уряд. Податок з пенсії, на нерухомість, з депозитів… Натомість олігархи продовжують свою дольче віту. Їм навіть дозволили не платити податок на авто, зробивши винятки для BMW X5, Mercedes-Benz ML, Porsche Macan, Cayenne, Panamera, Range Rover Sport… Їх можна побачити під Радою та урядом. Загалом “жирних котів” дуже опосередковано торкнулася податкова реформа. Єдині, хто «постраждав» – це зернотрейдери. Їх позбавили відшкодування ПДВ. У 2014 році це коштувало б державному бюджету 18 мільярдів гривень. А урядові мародери-корупціонери заробили б від 20% відкату. Це 3,6 мільярда гривень. Щоб зекономити таку суму, українцям хотіли підняли пенсійний вік.

Не торкнулися ініціативи Яценюка олігархічних груп, які експортують залізну руду та метал. А цю сферу в Україні незмінно контролюють Рінат Ахметов, Костянтин Жеваго, Вадим Новинський, Віктор Пінчук, Сергій Тарута, Олег Мкртчан, Володимир Бойко і цей список можна продовжувати. Лише за рік вони змогли збільшити свої статки втричі через те, що курс долару втричі зріс. Простим людям так не поталанило. Їм ніхто не проіндексував зарплату. Олігархи купують за гривню, продають за валюту. Олігархи багатіють, люди зубожівають.

Тому я запропонував позбавити цих «господ», які експортують залізну руду і метал, права отримувати бюджетне відшкодування ПДВ. Відповідний законопроект зі змінами до Податкового кодексу я вже зареєстрував у парламенті.

Відшкодування ПДВ – це бізнес прем’єрів. Я вже неодноразово говорив, що половину відшкодованого ПДВ повертають конкретним олігархам. І не лише ця тема об’єднує уряд та олігархів. Згадайте лише скандал з фінансуванням вугільної промисловості на окупованих територіях. Останні звіти теж підтверджують, що у когось рильце в пушку. Найбільшими отримувачами відшкодування ПДВ в грудні цього року став розташований на неконтрольованій українською владою території Алчевський меткомбінат, що отримав більше 271 мільйона гривень.

У Верховній Раді є велике олигархічне лоббі. У влади не вистачає волі встановити цій наволочі “правила гри” від простих українців.

Проте, корупційний оборот відшкодування ПДВ складає до 20 мільярдів гривень. Економія ж складе для бюджету – 100 мільярдів. І це шлях до бездефіцитного бюджету. Я буду домагатися цього рішення, зокрема через рух профспілок.

Зі святами, “дорогі” жирні коти!

blogs.lb.ua


Теги статьи: ЛьготыНалогиРождествоПравительствоУряд

Дата и время 07 января 2015 г., 19:14     Просмотры Просмотров: 2936
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Только туда и обратно. У льготников заберут безлимитный проезд
Вятрович: Мы не предлагали сделать 25 декабря выходным
Празднование 25 декабря: Историк рассказал об угрозе для Украины

Как участнику боевых действий реализовать право на льготу - получение земельного участка
Коррумпированные и бездарные правители довели Украину до социально-экономической катастрофы — эксперт
ГФС приостановлено 469 тыс налоговых накладных на сумму более 10 млрд грн

Нардеп из команды Саакашвили попал на 62 миллиона
Выяснилось, сколько денег каждый украинец тратит на Верховную Раду
В киевском метро вводятся новые правила для льготников

«Райские документы»: Apple уличили в неуплате миллиардов налогов
Виктория Страхова: «Еврооптимизатор Порошенко»
Рок-певец Боно воспользовался офшорами, чтобы прикупить торговый центр в Литве

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066001