АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Шокуючі фото: Російська глибинка очима американського фотографа

Шокуючі фото: Російська глибинка очима американського фотографа
Шокуючі фото: Російська глибинка очима американського фотографа

«Народ-Богоносець» у всьому своєму єстві, сіль землі російської, основа основ всієї теперішньої російської стабільності …

Американець Брюс Гілда прожив 16 днів серед простих росіян в невеликому містечку, в 70 км від Єкатеринбурга. За словами Гілда, ця місцевість населена колишніми кримінальниками, наркоманами і «втраченими людьми». «Похмуре середньовічне співтовариство», – так описує американець глибинну Росію, передають Патріоти  України.

 

Найбільше часу Брюс Гілда провів у суспільстві 32-річного Сергія, на прізвисько «Кабан» – дрібного бандита, який щойно вийшов з в’язниці. Друга людина, з якою часто спілкувався Гілда – такий собі Василь, колишній злочинець, який відсидів за вбивство вітчима.

Гілда хотів фотографувати природне життя цих людей, і щоб вони до нього звикли. Фотограф, бажаючи увійти в довіру, купував їм горілку і курей. «Всі вони живуть в похмурих спільнотах  сіл, які руйнуються серед брудних просторів. Основа їхнього життя – горілка і насильство», – згадував потім Гілда.

Невеликий бандит Сергій розповідає, що він зараз «не на 100% злочинець – він більше не хоче в тюрму, а тому намагається займатися бізнесом – бере данину з проїжджаючих вантажівок, а також «кришує»таджиків, які перевозять наркотики. У вільний від бізнесу час Серьога «культурно» відпочиває:

У цій місцевості кількість жінок удвічі більше, ніж чоловіків, а тому і на Серьогу, і на його друзів, які майже всі пройшли через зони – великий попит. Гілда каже, що тут спостерігається т.зв. inbriding – близькоспоріднені схрещування. Але тим не менш, фотограф зазначає, що дуже поважає цих людей – у такому кліматі і при майже повній відсутності матеріальної цивілізації ніхто інший не виживе.

 

 


Теги статьи: ФотоРоссияне

Дата и время 08 января 2015 г., 10:04     Просмотры Просмотров: 3833
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.11079