АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -1°C
Львов: 5°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Підозріла позиція Дмитра Загарії з видачею службових квартир

Підозріла позиція Дмитра Загарії з видачею службових квартир
Підозріла позиція Дмитра Загарії з видачею службових квартир

Проблема забезпечення житловою площею чи не одна з основних проблем нашої держави! Усі намагання з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування на протязі 20-ти років незалежності України вирішити проблему «дефіциту житла» так і не дали бажаного результату. За законами природи: «Виживає найсильніший», а у нашому випадку: «Житло отримав найхитріший». У цій статті ми розповімо про махінації колишнього начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України у Львівській області – Душейко Олексія Миколайовича та начальника управління оперативної служби ГУ МВС України у Львівській області – Сотніченко О.А. 25 листопада 2014 року команда Інформаційного агенства «Корупція Інфо» звернулась до начальника ГУ МВС України у Львівській області п. Дмитра Загарії з інформаційним запитом, в якому просила надати вичерпну інформацію про працівників ГУ МВС України у Львівській області, які отримали квартири із міського житлового фонду м. Львова.

 

.

         У відповідь на таке звернення очільник міліції Львівщини відповів, що за останні п’ять років, жоден працівник органів внутрішніх справ не отримав квартири.

     Як кажуть у народі: «Довіряй, але перевіряй».

25 листопада 2014 року команда Інформаційного агенства «Корупція Інфо» надіслала аналогічний інформаційний запит у Львівську мерію. Як вбачається із відповіді департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за вих. №2501в-3508 від 8 грудня 2014 року, за період з 2012 по 2014 роки ГУ МВС України у Львівській області отримало 32 квартири, з яких 23 квартири – службові.

 

    Так, за 2012 рік – ГУ МВС України у Львівській області отримало – 7 квартир, за 2013 рік – 21 квартиру, за 2014 рік – 4 квартири.

     Усі квартири знаходяться у досить хороших районах м. Львова.

    В свою чергу, п. Душейко О.М., перебуваючи на посаді начальника управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України у Львівській області, не упустив свого шансу та отримав однокімнатну службову квартиру, загальною площею 52,8 кв.м., яка знаходиться у м. Львові (Сихівський район).

  Аналогічно вчинив і п. Сотніченко О.А., будучи начальником управління оперативної служби ГУ МВС України у Львівській області, отримав однокімнатну службову квартиру, загальною площею 43,6 кв.м., що знаходиться у м. Львові (Сихівський район).

 Стаття 118 чинного Житлового кодексу Української РСР передбачає, що службові жилі приміщення призначаються для заселення громадянами, які у зв’язку з характером їх трудових відносин повинні проживати за місце роботи або поблизу від нього.

Як відомо, п. Душейко О.М. та п. Сотніченко О.А. на даний час, продовжують службу в органах внутрішніх справ проте, уже за межами Львівщини.

Даний факт свідчить про те, що у згаданих правоохоронців вже немає необхідності користуватись службовим житлом у м. Львові.

Однак, в супереч вимогам Закону, вказані квартири закріплені за колишніми начальниками, а саме п. Душейко О.М. та п. Сотніченко А.О.

В свою чергу, керівництво Львівської міліції, зокрема сам Дмитро Загарія, жодним чином не реагує на квартирні махінації правоохоронців, а навпаки, як ми бачимо, всілякими «правдами та не правдами» старається відвернути увагу громадськості від «квартирного дєрєбану».

Подейкують, що одіозних правоохоронців «привів» служити на терени Львівщини сам начальник ЛМУ ГУ МВС України в Львівській області – підполковник міліції Зюбаненко Сергій Вікторович.

Варто звернути увагу, що п. Зюбенко службове житло не отримував, а відразу його придбав в одному із елітних районів Львова за «чесно» зароблені кошти. На що керівництво міліції знову ж таки «закрило очі».

Так, п. Душейко О.М. та п. Сотніченко О.А. – перші із відомих нам осіб, що в супереч Закону та суспільній моралі за ради власної наживи, не дивлячись ні на що, готові надалі одягати форму працівника правоохоронних органів та повсякденно «забезпечувати правопорядок» у нашій Державі!

На нашу думку, поки що вільні та не приватизовані квартири варто передати сім’ям героїв Львівщини, котрі віддали своє життя за незалежність нашої держави та загинули в зоні проведення антитерористичної операції на сході  України, а не залишати їх у користуванні колишніх начальників, які давно уже не працюють на теренах Львівської області. 

Команда інформаційного агенства «Корупція Інфо» проведе ряд журналістських розслідувань та надасть Вам повну і об’єктивну інформацію про правоохоронців, які отримали квартири з житлового фонду м. Львова, в тому числі надасть інформацію чи таке отримання квартир відбулось згідно вимог чинного Законодавства, а також направить звернення у відповідні органи, котрі в свою чергу зобов’язані надати відповідну правову оцінку діям очільника ГУ МВС України у Львівській області по факту надання відповіді ЗМІ.

ОРД


Теги статьи: КвартириЛьвовЗагария ДмитрийКвартиры

Дата и время 11 января 2015 г., 10:25     Просмотры Просмотров: 4038
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Львовский облсовет требует наказать поляков, которые жгли файеры на Лычаковском кладбище
На Київщині будинок із мешканцями хочуть продати на аукціоні
Филиал ФСБ: Во Львове у храмов УПЦ МП напомнили о принадлежности церкви

Польские ультрас в честь 100-летия борьбы с ЗУНР устроили масштабное файер-шоу на львовском кладбище
Львов ограничил использование полиэтиленовых пакетов
Возле Львова в ДТП погибли мотоциклист и велосипедист

Скандал вокруг учительницы во Львове получил продолжение
Во Львове грабитель прятался на дереве от полицейских
’’Ваш сын рыг*ет’’: во Львове учитель полгода публично унижает ученика, родители в ярости

Командующий Нацгвардией украл 100 млн гривен на квартирах для подчиненных
B частной клинике во Львове даже после скандала продолжают колоть детям контрабандную вакцину
Во Львове на взятке поймали руководителя одного из университетов

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.077313