АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Гадкий Гладкий хозяин Тернополя

Гадкий Гладкий хозяин Тернополя
Гадкий Гладкий хозяин Тернополя

Прошел почти год после расстрела людей в Киеве. Казалось бы должна была быть перезагрузка власти, изменение отношения чиновников к людям, осмысление текущего момента политическими партиями. Однако ожидаемых изменений народ Украины не отмечает, что заставляет его снова прибегать к силе. Уже ни для кого не является новостью люстрация отдельных чиновников путем мусорных баков, повторяются пикеты у государственных органов, в том числе у стен Верховной Рады. И оно и не удивительно, когда чиновники, находясь в партийных рядах, опускаются, простите, к плинтусу, поднимая руку на женщин. Подобный инцидент произошел 19.12.2014 с чиновником в г.. Тернополе, о чем уже напечатано в антикоррупционном портале «Наш родной Тернополь» под названием «Гладкий переходит границы.

В ресторане «Братислава» избили журналистку ». Даже если бы эта женщина в чем-то был неправ, то поднимать мужчине руку на особу женского пола мораль бы не позволила. Однако для господина Гладкого М.П. очевидно моральные принципы отсутствуют, и куда смотрит местная государственная администрация, имея на службе такого чиновника? Куда смотрит местная ячейка партии «Свобода», в которой господин Гладкий по слухам имеет принадлежность. Если господин Гладкий М.П. действительно входит в члены этой партии, то очевидно главе Тернопольской городской организации Всеукраинского объединения «Свобода» Роману Навроцкому есть над чем подумать, ведь подобные инциденты с однопартийцами сведут на нет все достижения этой партии свержении предыдущей олигархической власти и партия может не только за галом по Украине потерять рейтинг, но и на своей вотчине -Тернопильщини. Или выяснит и.о. начальника МВД Украины в Тернопольской области господин Богомол А.Н. причину приезда местной милиции на место происшествия через 3:00 после полученного сообщения может даст молчаливое согласие совместно с прокурором области Гулкевич Ю.Д. на аннулирование расследования уголовного производства № 12014210180000736. А основания так думать есть - господин Гладкий М.П., говорят, убежал из города до тех пор, пока милиция все не спустит под откос. И как тут не задать себе вопрос: какую страну мы строим и с кем, целесообразны смерти сотен людей, которые отдали жизнь в этом году совета строительства нового государства, и целесообразно вообще защищать такое государство.

Гладкий переходить межі. У ресторані “Братіслава” побили журналістку

Про дерибан землі під орудою Михайла Гладкого знає кожен. Чиновник вже давно переступив через усі юридичні норми, проте цього разу він перейшов через власну мораль та підняв руку на жінку. Жертвою стала журналіста та відома громадська активіста Тернополя Аліса Пасько.
Інцидент трапився 19 грудня, у день адвокатури України. Журналістка якраз знімала репортаж про місцевих адвокатів та те, як вони відзначають свято. Навідавшись до ресторану “Братіслава”, де власне і проходило святкування, Аліса почула ряд критики та заборону знімати. Проте, що подія приведе її до лікарняного ліжка, сама журналістка ніколи б не подумала.
Громадським активістам вдалося поспілкуватись з Алісою Панько, та дізнатись про інцидент з перших вуст:
“Зайшовши до Братіслави зустріла там свого доброго знайомого Олександра Помирянського. Розповіла йому, що хочу сьогодні зняти репортаж про святкування їхнього професійного свята, той радо відгукнувся та почав коментувати подію на камеру.
До нас відразу підійшла його колега Людмила Чоботар, почувши, що я журналіст жінка обурилась та агресивно попросила мене вийти. Мовляв, чого сюди прийшла, ми не в тому стані, щоб щось  коментувати. Прийди на конференцію там поговоримо.
Я  вийшла. Через деякий час повернулась для того, щоб продовжити розмову з Помирянським. Розмовляючи, знову почала знімати його на камеру телефону, та в цей момент відчула сильний біль у спині. Повернувшись побачила Гладкого. Наступний удар був в голову. Від страху випустила з рук телефон. Коли трохи отямилась захотіла підняти його, проте Гладкий наступив на телефон ногою, розтрощив його та відкинув вбік.
Гладкого вгамували. Я викликала міліцію та швидку. Перша приїхала лише через 3 години та відмовилась реєструвати побиття. Як видно на фото заяву зареєстрували 21 грудня”, – розповідає побита журналістка.
На даний момент Аліса знаходиться у обласній лікарні. У неї струс мозку та вибитий кутній зуб. Справа про побиття у міліції. Проте зрозуміло, що не без впливу Гладкого, її гальмують.
Відомо, що адвокат Помирянський, який у суді мав би свідчити проти Гладкого, під натиском вищезгаданої особи. Тому його свідчення кожного дня міняються і ще невідомо, чи буде він взагалі свідчити у суді.
Громадськість хоче бачити як поведе себе у цій ситуації  в.о начальника МВС у Тернопільській області пан Богомол. Цікаво, що переможе цього разу: добро чи “бабло”?
Так як місто у нас маленьке і всі чиновники та олігархи у товаришах один з одним, їм все одно на простих городян, проте цікаво де наші прославлені представники масмедіа, які так захищали  журналіста “Доби” Назара Наджогу від “посягань криміналітету”. Чи сидітимуть вони цього разу “набравши у рот води” бо ж не гоже сваритися з можновладцями. Ми розуміємо, хто фінансує той і замовляє музику.
А тим часом із мовчазної згоди громадськості свавілля пана Гладкого продовжується. І потім правоохоронці дадуть відповідь, що це Аліса нанесла п.Гладкому тілесні ушкодження, а ще й крім того, намагалась його згвалтувати.  Будуємо нову Україну, тільки з ким?

Як побратими Гладкий та Надал “нагріли” Тернопіль на мільйони

Близько 350 тисяч доларів могло вторгувати місто за “жирну” ділянку біля ринку. Натомість безкоштовно віддали комунальній установі для інвестпроекту. Інвестор – фірма, яку співзаснував депутат міськради, побратим Надала, голова земельної комісії.
Інвестиції — неймовірне благо для Тернополя. Приблизно такий лейтмотив повідомлень міської ради, які стосуються інвестиційної забудови Тернополя. Мовляв, люди мають роботу, бізнес – можливості, місто – розвиток, а казна – наповнення. Схоже, брешуть….
Інформацію про будівельні інвестиційні проекти тримають за сімома замками. Під час підготовки цього розслідування ми зрозуміли, чому.
“Квітковий магазин” на шість поверхів 
Нам вдалось побачити реальну картину “користі для міста” одного з перших інвестпроектів у Тернополі – зведення будівлі ринкової інфраструктури біля “Орнави”. Схожі “вигоди”, як підозрюємо, дають й інші проекти, які ініціює мерія. Та все за чергою.
У 2011 році міські депутати своїм рішенням №6/8/43 затвердили своєму ж відділу технагляду проект землеустрою щодо відведення ділянки площею 12 соток на вул. Живова. Тобто безкоштовно віддали землю. У рішенні було вказане конкретне призначення – “для будівництва критого квіткового ринку з легких архітектурних форм”. Про легкі форми згадали недарма, адже ділянка “наступає” на червоні лінії, де будувати капітальних споруд не можна.
Вже наступного року виконавчий комітет рішенням №70, на основі звернення відділу технагляду, вирішив: “Визначити відділ технічного нагляду замовником робіт із будівництва будівлі обслуговування ринкової інфраструктури…. виконати роботи без залучення бюджетних коштів… визначити інвестора та укласти з ним відповідний договір”. Повторювати двічі, як то кажуть, відділу не довелось. Без оголошень, на сайті міськради ми їх не знайшли, підшукали інвестора. Почались роботи. Чимало тернополян обурились, бо забудова зайняла частину стоянки біля “Орнави”. З’явився дерев’яний паркан.
- Це буде будівля ринкової інфраструктури, – прокоментував тоді начальник управління містобудування та архітектури міськради Василь Бесага. – Можливо, там зроблять квітковий магазин, хоча конкретно ще нічого сказати не можу.
Посадовець недаремно “утримався” від чіткої відповіді, бо хоч землю давали під одне, у результаті на 12 сотих комунальної землі збудували інше – шестиповерхову споруду загальною площею 1790 квадратів. Хоч, можливо, саме так і виглядають криті квіткові ринки….
Шість відсотків від будови
Ми надсилали міському голові Сергію Надалу інформаційний запит про всі будівельні інвестиційні угоди, які уклала мерія, її підрозділи чи комунальні підприємства та установи з 2010 до 2014 року. У відповіді зазначено, що інвестиційні угоди в Тернополі почали укладати з жовтня 2013 року. Та це, як виявилось, брехня. Першу інвестиційну угоду, — на забудову землі біля “Орнави”, уклали 15.03.2012 року. Вона має №001.
“… Інвестором та генеральним підрядником являється приватне підприємство “Новий світ”…. Фінансування будівництва будівлі ринкової інфраструктури проводиться за кошти ПП “Новий світ”. Тобто суть інвестпроекту виглядає просто: відділ технагляду з одного боку і приватник з іншого укладають угоду. Перша сторона безкоштовно надає землю та сприяння, друга — фінансує та будує. По завершенні кожен отримує своє, згідно з договором. Будівля ж перебуватиме у власності інвестора. Земельна ділянка після приватизації також.
У 2012 році ПП “Новий світ” намагалося через суд скасувати угоду 001. Причина — “підозра” у відсутності повноти повноважень у відділу технагляду міськради на виконання умов договору. Та суд бажання не задовольнив, бо ж відділ — окрема юридична особа, створена та вповноважена міськрадою. В описовій частині рішення згадані істотні умови угоди. Інформацію змушені шукати у такий спосіб, бо мерія не надала копію угоди.
“Наслідком виконання обов’язків за Договором є отримання у власність частки завершеного будівництвом об’єкта. При цьому замовник отримує 6% від загальної (комерційної) площі завершеного будівництвом об’єкту, а інвестор — решту завершеного будівництвом об’єкту”, — йдеться в рішенні. Тобто навіть не міськрада, а відділ технагляду, який є окремою особою, отримає 6% площі. У разі продажу кошти не підуть до міського бюджету.
Інвестор – фірма Михайла Гладкого
Якщо говорити про метри, то комунальна установа “Відділ технічного нагляду” Тернопільської міської ради претендує на 107,5 кв. м від загальної площі — 1790 квадратів. В новобудові, як зазначено на інформаційному щиті біля об’єкта, торговельна площа лише 600,76 м.кв. Тобто лише 36 метрів відділу будуть торговими, а решта 71 — коридори, сходи, підвали, туалети, кабінети. Це в ідеалі. Можливо, установа міської ради врешті-решт погодиться виключно на підвали чи коридори.
Підстави так думати є, адже співзасновник ПП “Новий світ”, як зазначено в держреєстрі юридичних осіб, — Михайло Гладкий. Він — депутат міськради, свободівець, бізнесмен, роботодавець дружини міського голови, як повідомляли місцеві ресурси. Та найголовніше — голова земельної комісії міської ради.
Чи для себе Михайло Гладкий збудував, а чи в майбутньому реалізує схему дарування тому ж Сергію Надалу, наразі невідомо. Ми спробували отримати коментар від інвестора.
- Я не готовий вам розповісти про умови договору, — сказав чоловік. — А чому я маю це робити? Є міська рада, туди і звертайтесь.
Запитали ми у пана Гладкого, чи він не вбачає корупційної складової у такому інвестуванні, коли умови сумнівні, а він, як представник сторони-інвестора, і депутат, і голова земельної комісії.
- Є міліція, є прокуратура, – каже пан Гладкий.- Вони цим можуть цікавитись, а не ви. – А ви брехун, який вводить людей в оману.
Зважуємо вигоди
На місцевих сайтах із продажу ділянок вартість сотки у таких місцинах (центр міста, ринок, парк — прим. ред.) коливається в межах 25-40 тисяч доларів.
— Біля Центрального ринку землю рахують не сотками, а метрами, — жартує працівник однієї з агенцій нерухомості у Тернополі. — Зважаючи на розташування і площу ділянки, без проблем її можна продати за ціною 30 тисяч доларів, навіть при сьогоднішньому курсі.
Тобто мова йде про 5 мільйонів 760 тисяч гривень за курсом 16 грн/ дол. Цю суму або навіть на мільйон-два меншу міг би отримати міський бюджет від чесного та прозорого продажу на аукціоні. На це, звісно, потрібна добра воля депутатів, міського голови та голови земельної комісії. Цього не роблять. Натомість реалізовують сценарій “свій до свого по чуже”.
Уже традиційно звертаємося до міських депутатів та мера з проханням припинити “дерибанити” місто. Вас обирали для служіння громаді, а не для забезпечення власного добробуту через “дерибан” Тернополя. Просимо працівників міліції та прокуратури вважати публікацію офіційним повідомленням про злочин. На нашу думку, реалізація схеми за участі депутата міськради та голови земельної комісії в одній особі містить ознаки корупції. Результати перевірки просимо надіслати до редакції “RIA плюс”. Як виглядають “прибутки” міста від інших інвестиційних проектів та хто за ними стоїть, з’ясуємо згодом.
Міська рада відреагувала!
Після виходу цієї публікації в середовому номері газети “RIA плюс”, на сайті міської ради сьогодні з’явилось реагування на публікацію. Щоправда судячи зі змісту повідомлення мета не лише перевірити достовірність даних, а й “дати правову оцінку даної інформації та діям осіб, що її оприлюднили, а також вжити, в межах компетенції необхідні заходи реагування”. Подаємо текст без змін.
“Сергій Надал звернувся до правоохоронців перевірити інформацію щодо зведення будівлі ринкової інфраструктури біля «Орнави»
Міський голова Сергій Надал звернувся до прокурора міста Тернополя та начальника Тернопільського міського відділу міліції перевірити достовірність інформації, яка з’явилася в газеті «RIA+» №48 від 26.11.2014 року в публікації «Інвестпроекти: хто кого має» щодо зведення будівлі ринкової інфраструктури біля «Орнави» – критого квіткового ринку з легких архітектурних форм.
У зверненні міський голова просить правоохоронні органи вжити передбачені законом заходи, перевірити достовірність зазначеної інформації, дати правову оцінку даної інформації та діям осіб, що її оприлюднили, а також вжити, в межах компетенції необхідні заходи реагування”

Відчуваючи поразку на виборах, Надал за безцінь спродує землю “побратимам”?

На чергову сесію міської ради виноситься проект рішення, яким передбачено продати у власність Гладкому Михайлу Петровичу земельну ділянку (кад. номер … 0054) площею 0,0600га, надану для обслуговування будівлі, адмінбудівлі пункту технічного обслуговування та мийної автомобілів за адресою вул. Микулинецька, 25а.
Михайло Гладкий ігнорує виборців ТернополяНагадаємо, пан Гладкий очолює земельну депутатську комісію, є власником ресторану-готелю “Братіслава” і ще кількох десятків бізнес-проетів, в окремих з яких має свою долю, за даними ЗМІ, і поки що міський голова Тернополя.
Вартіть земльної ділянки оцінена в розмірі 144 136,00грн. (сто сорок чотири тисячі сто тридцять шість гривень 00 коп.), що становить приблизно 1600 дол. США за 1 сотку землі за сьогоднішнім курсом.
Така ціна співмірна з вартістю дачної ділянки, але аж ніяк не землі під комерціну діяльність.
З іншого боку, ситуація, коли близькі до Надала люди відмовляються від оренди і готові платити гроші за викуп земельної ділянки, свідчить про одне – Сергій Надал не має впевненості, що зможе перемогти на наступних виборах і робить все, щоб його оточення не мало ніяких проблем із землею після переобрання міського голови.
Проект № 161 Вносить В.Л.Кібляр
Про продаж земельної ділянки площею 0,0600га, надану для обслуговування будівлі, адмінбудівлі пункту технічного обслуговування та мийної автомобілів за адресою вул.Микулинецька,25а ФО-П Гладкому М.П.
Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Гладкого Михайла Петровича, керуючись ст.12,120,128 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації , продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Продати у власність Гладкому Михайлу Петровичу (ід.номер 20039253911) земельну ділянку (кад. номер 6110100000:11:004:0054) площею 0,0600га, надану для обслуговування будівлі, адмінбудівлі пункту технічного обслуговування та мийної автомобілів за адресою вул.Микулинецька,25а, на затверджених в пунктах 2,3 цього рішення умовах договору купівлі-продажу.
2.Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 даного рішення, в розмірі 144 136,00грн. (Сто сорок чотири тисячі сто тридцять шість гривень 00 коп.).
3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 рішення (додаються).
4.Договір оренди землі від 19 травня 2011 року між Тернопільською міською радою та фізичною особою підприємцем Гладким Михайлом Петровичем, зареєстрований у управлінні Держкомзему у м.Тернополі, про що у державному реєстрі земель вчинено запис від 22 червня 20144 року №611010004000327– вважати розірваним за взаємною згодою сторін після проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.
5.Зобовязати фізичну особу підприємця Гладкого Михайла Петровича в місячний термін провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
Міський голова С.В.Надал

Через ресторан депутата-свободівця стараждають тисячі тернополян

9 серпня з 23 години чи не увесь масив “Дружба” у Тернополі полонила гучна музика. Зрозуміло, що чимало закоханих пар гуляли весілля, але чому повинні від цього страждати мешканці масиву? Чому тернополяни мають слухати вигуки п’яних гостей?
ресторан БратиславаБлаго, що хоч не чути російської попси, – пише Провсе.
Напевно, у залі “Братислави” душно і гості з музиками вирішили потанцювати на прохолодній вулиці.
Як відомо, днями два ресторани Тернополя покарані за салюти у нічний час.
Цікаво, чи відреагує мерія на порушення закону з боку закладу депутата міської ради Гладкого?
Як повідомили гостям весілля, рвали децибели учасники шоу “Ніколет”. О 23 годині 50 хвилин біля “Братислави” все стихло.
Відео записане на відстані більше кілометра від ресторану “Братислава”.

Прокурори зацікавились кого Гладкий перестріляє?
 
Міська прокуратура перевіряє причини не виконання рішень суду, щодо демонтажу парковки та мурованої огорожі.
Причиною для перевірки, слугував матеріал опублікований в номері “20 хвилин” від 18 липня під заголовком “Ми вас тут перестріляємо” – повідомили в прес-службі обласної прокуратури
– У повідомлені журналістів йдеться про те, що незважаючи на судове врегулювання земельного спору між сторонами по вул. Будного м. Тернополя (поблизу ресторану «Братіслава»), виконати судове рішення не можливо через перешкоди, які чиняться певними особами, – повідомляє пресслужба обласної прокуратури. – З огляду на це, прокуратурою міста Тернополя за дорученням прокуратури області з цього приводу проводиться перевірка. За її наслідками будуть вжиті відповідні заходи реагування.

Справжній господарі Тернополя не мер і команда, а мафія
 
Журналістам газети “20 хвилин” вдалося дізнатися, хто ж будує та на чиїй землі навіть в парках Тернополя. В міській раді, вже звично, запевнили — все законно.  
«Тернопільський підприємець має усі дозвільні документи та погодження. Земельна ділянка, до слова, додатково не виділялась — вона відноситься до колишнього бару “Назарія”. Окрім того, підприємець зобов’язався облагородити територію й облаштувати для тернополян громадську вбиральну. Потреба в ній, як самі знаєте, є» – повідомила начальник відділу зв’язків з громадськістю міської ради Катерика Калуш.
Реконструкцію та добудову проводить тернопільський підприємець Ярослав Гладкий. Так «співпало», що чоловік, який забудовує , син депутата міської ради та голови постійної комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, свободівця Михайла Гладкого
Чи дійсно все так гладко в “реконструкції” “Назарії” стане відомо після перевірки інспекції держбудконтролю. Крім того, ми поцікавимось чи дійсно земельна ділянка на якій монтують “бісєдку” раніше належала до “Назарії”, а чи можливо її виділили додатково.
Схоже мер Тернополя має, як то прийнято розмовляти в тих колах  “чисто” формальну функцію мовчати…

ПРАВДА


Теги статьи: ТернопольГладкий Михаил

Дата и время 11 января 2015 г., 15:21     Просмотры Просмотров: 12370
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Тернополе водитель маршрутки сломал шею пассажиру, который дал ему надорванную купюру
Все отравлены: Возле озера в Тернополе нашли мертвыми сотню птиц
Жители Тернополя вышли на митинги и добились отмены нового тарифа

Экс-глава СБУ в Тернополе, боровшийся с Евромайданом, получил три дорогие квартиры в Одессе
Желудок залит кровью: в Тернополе мужчина чуть не умер из-за ошибки врача
Полиция тушила загоревшуюся иномарку в центре Тернополя

Работникам Тернопольского облавтодора 4 месяца не платят зарплату. Люди вышли на протест
«Душитель» Евромайдана в Тернополе после СБУ стал замдиректора порта Южный
Автобус раздавил полицейское авто в Тернополе: опубликованы фото и видео

Мадридский «Реал» открыл в Тернополе спортивную школу
Вышла покурить и рухнула с третьего этажа. Невероятные приключения беременной в Тернополе
’’Я не буду вам больше отвечать’’: в Тернополе провели любопытный эксперимент с иностранцами

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053234