АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Суд повернув Броварам 9 гектарів, які міськрада незаконно віддала під забудову

Суд повернув Броварам 9 гектарів, які міськрада незаконно віддала під забудову
Суд повернув Броварам 9 гектарів, які міськрада незаконно віддала під забудову

Суд визнав незаконною передачу Броварською міськрадою 9 га землі під забудову фірмам ТОВ «ДІББ» і ТОВ «Глако». Про це йдеться в рішеннях Господарського суду Київської області від 17 грудня 2014 р. (рішення по «ДІББ», рішення по «Глако»).

Як випливає з матеріалів судових справ, у грудні 2006 р. Броварська міська рада надала ТОВ «ДІББ» і ТОВ «Глако» дозволи на виготовлення проектів відведення земельних ділянок. Йшлося про дві суміжні ділянки по 4,5 га кожна, по вул. Київській на території 3 мікрорайону IV житлового району (кадастрові номери 3210600000:00:063:0287 і 3210600000:00:063:0286).

У січні 2007 р. міськрада передала ці землі фірмам в оренду для розміщення на них багатоквартирної житлової забудови. Землю дали на 5 років, пізніше термін дії оренди продовжили до 2021 р.

При цьому зміна категорії земель та їхнього цільового призначення відбулася з порушенням. На початку 2007 р., згідно з даними Київського обласного управління і Броварського міського відділу земресурсів, ділянки мали статус сільськогосподарських земель (рілля). А в договорах оренди за кілька місяців вже були прописані як землі житлової забудови. При цьому рішень про зміну призначення, як то мало би бути здійснене згідно з земельним законодавством, Броварська рада не приймала.

Окрім того, як виявилося, увесь цей час відведена «ДІББ» земельна ділянка, не пустувала: на момент укладення договору оренди в 2007 і його подовження у 2010 р. на ній були розташовані об’єкти державної власності ДП «Радіопередавальний центр», а саме дві опори-башні. Списані і демонтовані ці два об’єкти були лише в травні 2013 року. При цьому в жодному з договорів наявність на земельній ділянці об’єктів державної власності не відображена.

Таким чином у зв’язку з порушенням процедури зміни цільового призначення земельних ділянок та передачі під забудову, суд визнав незаконними й скасував усі вищеперераховані рішення міськради, а договори з фірмами визнав недійсними.

Станом на 2006 р., коли укладалися договори про оренду землі, власниками фірми «Глако» були Олексій Харчістов (співзасновник мережі «КЛО») та Олександр Шейнкман, компанією «ДІББ» володіли Юлія Харчістова і той же Шейнкман.

З березня 2007 і до жовтня 2011 р.р. співвласником обох фірм також був Дмитро Сандлер (народний депутат у 2002-2012 р.р., з 2006 – від Партії регіонів).

Наразі власниками обох фірм є Харчістов, Шейнкман, Наталія Лапоногова, а також кіпрські фірми «Еллертон трейдінг лімітед» і «Дрантонс інвестментс лімітед».

nashigroshi.org


Теги статьи: ЗемляБровары

Дата и время 11 января 2015 г., 17:29     Просмотры Просмотров: 2181
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Схемы Гепы и Допы: как в Харькове распиливали землю площадью в несколько государств
У Клюева забрали гектар земли в Конча-Заспе
Как участнику боевых действий реализовать право на льготу - получение земельного участка

Госпредприятие незаконно передало в пользование фермерам землю Минобороны
Порошенко: в земельній сфері ліквідується інститут «смотрящих»
Кое-что о Винницкой мафии в Госгеокадастре для Гройсмана и Порошенко

Чиновник Госкомзема незаконно продал земли Голосеевского парка
Приватизация земли: грабли, на которые наступит Украина
В Украине почти не осталось свободных земель

Земельная реформа в Украине: известный политик призвал приватизировать лес
Плевались, матерились и дрались: в Броварах неадекватные патрульные запарковались на местах для инвалидов
Депутаты Мариуполя сняли с рассмотрения вопрос выделения земли участникам АТО

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.194609