АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 8°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

У черзі за своїми грошима

У черзі за своїми грошима
У черзі за своїми грошима

Якнайшвидше зняти свої гроші з рахунків «Дельта Банку» намагаються його вкладники. Черги до банкоматів вишукуються по кілька десятків метрів. Зокрема, це черга до банкомату біля відділення проблемного банку у Рівному на вулиці Черняка, 2, навпроти торговельного центру «Чайка». Пов’язано це з тим, що більше, ніж 200 гривень з одного рахунку в день банкомат не видає.

Проблеми у цього банку почалися ще за кілька місяців до нового року. Починаючи з літа банк перестав видавати валютні вклади, а також іноземну валюту з поточних рахунків клієнтів, а восени виникли проблеми із поверненням вкладів у гривні та проведенні операцій в касах і банкоматів. У жовтні керівництво банку запровадило ліміти на зняття готівки в касах у розмірі 1000 гривень. А вже у грудні вони були знижені до 300 гривень в день. Протягом певного часу банкомати готівку не видавали.

Щоб забезпечити виплати, банк отримав докапіталізацію від основних акціонерів у розмірі 1,2 млрд. гривень. І, як йдеться у прес-релізі установи, з 5 січня почав виплату всіх депозитів у повному обсязі і своєчасно. Щодо лімітів, то за словами заступника голови Ради директорів з розвитку бізнесу Марини Квашніної, обмеження на видачу готівки у відділенні були пов`язані винятково з її наявністю або відсутністю в касі, оскільки з цим у банку «великі перебої».

Водночас, співвласник фінансової установи обіцяє, що всі проблеми банку будуть вирішені найближчим часом.

Дельта Банк заснований в 2006 році. Найбільшими його акціонерами за підсумками третього кварталу 2014 були Микола Лагун (70,6059%) і Cargill Financial Services International, Inc. (29,3941%).
За даними Нацбанку, на 1 жовтня 2014 року за розміром загальних активів «Дельта Банк» посідав четверте місце (63,105 млрд. грн.) серед 166 діючих банків.

press-centr.com


Теги статьи: ДельтаБанкДельта банк

Дата и время 13 января 2015 г., 14:27     Просмотры Просмотров: 2850
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.092758