АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 8°C
Днепр: 7°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 8°C
Львов: 10°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Суд засудив маму молодого, яка на весіллі побила невістку до втрати свідомості

Суд засудив маму молодого, яка на весіллі побила невістку до втрати свідомості
Суд засудив маму молодого, яка на весіллі побила невістку до втрати свідомості

Наприкінці минулого року Надвірнянський районний суд під головуванням судді О.Міськевич розглянув кримінальне провадження щодо жінки-пенсіонерки, яка вчининила злочин, передбачений ч. 1 ст. 125 КК України (Нанесення легких тілесних ушкоджень). 

В судовому засіданні встановлено, що молоді зареєстрували шлюб 11.07.2013р. та стали проживати однією сім’єю разом з матір’ю молодої по місцю її проживання. З обвинуваченою - мамою молодого, молода познайомилася на сватанні 04.06.2013 року. Вони спільно домовилися про дату весілля 19.10.2013р., про місце весілля - кафе Едельвейс в м. Надвірна та домовилися, що оплачувати весілля буде кожен за своїх гостей. Все йшло добре. Однак за тиждень до весілля чоловік попередив її, що треба дивитися добре за грошима, бо їм їх не дадуть, однак вона на звернула уваги на це. Дальше також були проблеми з організаційні моменти щодо зустрічі молодих на Буковелі, так як не були оплачені машина та оператор, однак все вони вирішили.

19.10.2013р. після шлюбу вони поїхали зробити фотографії в м. Івано-Франківськ. Весілля мало розпочатися о 18.00 год. в кафе Едельвейс в м. Надвірна. Однак вони запізнилися і приїхали в кафе біля 20.00 год.


Розпочалося привітання молодих - спочатку гості молодої, а потім гості молодого. В них з чоловіком була домовленість про те що вони спочатку сідають за стіл, а потім порахують гроші, які принесли гості. Всі подарки, букети, солодощі були занесені в підсобне приміщення. Коли сіли за стіл чоловік шепче їй «я тобі казав, що гроші дістануть ноги». Після чого вона встала та пішла рахувати гроші, які принесли гості. Підсобне приміщення їх староста не хотів відкривати, але за наполяганням батька молодого відкрили і вони порахували принесені гостями гроші. Гроші її гостей забрала її мама, а гроші молодого забрала його мама.

Після чого вони продовжували весілля за традиціями. Однак через деякий час знову виник конфлікт через перший танець молодих, так як гості молодого не дочекалися та розпочали самі танцювати. Вона зробила зауваження і танцювала для своїх гостей.

Коли розпочався танець «Голубка», танцюючи вона побачила, шо підсобне приміщення відкрито. Там знаходилися її мама та дві сестри чоловіка, які забирали їх подарунки та солодощі. Між нею та ними виникла суперечка з приводу подарунків. Під час якої прийшла мама молодого та їх староста, який звернувся до її мами та до неї, висловлюючись нецензурно, показуючи кулака погрозив «я би бив вас, але ще зустрінемся». Нащо вона відповіла «як моя мама зробила весілля, а ти би бив». На це надлітає свекруха і нігтями їй до обличчя, вона відхилилася і взявши квіти, які були в підсобці, затулилася ними і вибігла в зал.

Через деякий час потерпіла вийшла надвір і її почала бити свекруха по голові, по грудній клітці, по ногах кулаками. Під час побиття молода втратила свідомість, від нанесених ударів в неї пішла кров з носа. Пізніше приїхала швидка медична допомога і її без свідомості відвезли у лікарню.

Обвинувачена свою вину не визнала і заявила, що потерпіла, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, неодноразово падала, внаслідок чого і отримала травми.

В суді було допитано декілька свідків, як зі сторони потерпілої, так і зі сторони обвинуваченої. Зокрема були допитані незацікавлені свідки: офіціанти кафе "Едельвейс", медичні працівники швидкої бригади, а також працівниця салону «Софія» в м. Надвірна, де наречена купляла весільне плаття та інші приналежності. Вказаний свідок повідомила, що молода брала шубку на прокат. Після весілля, коли вона повернула речі, то шубка була рвана з пятнами крові, тому вона доплачували за ремонт. При цьому молода розповідала, що на весіллі її побила свекруха. 

Оцінюючи в сукупності здобуті докази, дослідженими під час судового розгляду та оціненими судом суд прийшов до висновку про доведеність винуватості обвинуваченої жінки у вчиненні інкримінованих їй діяння.

До речі, потерпіла молода просила суворо покарати обвинувачену.

Згідно висновку експерта у потерпілої молодої виявлені такі тілесні ушкодженння: синця лівого плеча, синця правого стегна, синця лівого стегна, синця грудної клітки, які отримані від дії тупих твердих предметів, можуть відповідати терміну утворення, вказаному потерпілою і відносяться до легких тілесних ушкоджень.

На підставі викладеного, суд визнав винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України уже колишню свекруху потерпілої та призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн., також суд частково задовільнив цивільний позов потерпілої - стягнув 2178,70 грн. завданої шкоди.

Надвірнянська правда


Теги статьи: СвадьбаКриминал

Дата и время 15 января 2015 г., 10:37     Просмотры Просмотров: 6611
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Облил горючим веществом и бросил зажигалку: под Одессой мужчина пытался сжечь соседку
Не лезь, я буду охотиться, – мать стрелка из Казани рассказала о разговоре с сыном
Мать казанского стрелка знала, что сын купил ружьё и получил лицензию

"Тихая мышь": перед нападением на школу казанского стрелка отчислили из колледжа
Во Львове мужчина убил знакомого и пытался сжечь
СМИ: второй напавший на школу в Казани убит

Подросток открыл стрельбу в российской школе: есть жертвы
На Виноградаре в Киеве избили и подожгли бездомного, который умер в больнице
В Киеве продавец машин выманил у клиентов 900 тысяч гривен

Ударила ножом в сердце: жительница Киевской области жестоко убила сожителя
В США мужчина на глазах у детей расстрелял их родителей, собравшихся на вечеринку. Погибли семь человек
Правоохранители “накрыли” сеть борделей в центре столицы

Комментарии:

comments powered by Disqus
11 мая 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.041684