АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Італійський прем’єр Джузеппе Конті "дає прикурити" канцлеру Німеччини Ангелі Меркель

Італійський прем’єр Джузеппе Конті "дає прикурити" канцлеру Німеччини Ангелі Меркель
Італійський прем’єр Джузеппе Конті "дає прикурити" канцлеру Німеччини Ангелі Меркель

Попри те, що нинішнього і минулого років наплив нелегальних імігрантів у країни ЄС дещо зменшився, низка країн Євросоюзу винесли цю проблему на вершину сьогоднішніх дискусій саміту ЄС у Брюсселі.

Італія, Греція, Іспанія найбільше потерпають від біженців з Африки. Встановлено, що кілька морських кораблів з незрозумілою портовою пропискою виконують роль морського таксі у перевезенні Середземним морем африканських втікачів. Італія відмовилась їх підпускати до своїх кордонів. Врешті одне судно з 600 особами прийняла Іспанія. Ще одне судно із сотнями біженців вже кілька днів бовтається в морі.

Позицію Італії підтримують Греція, Австрія, Іспанія і Угорщина. Італія відмовляється реєструвати імігрантів і уважає, що створення на її території тимчасових поселень для імігрантів не вирішує проблему в цілому. Джузеппе Конті вимагає, щоб кожна з 28 країн ЄС рівномірно розселяла усіх прибульців у Європу на своїх територіях.

Врешті дискусія вилилась у те, що питання нелегальної міграції є одним із ключових, яке спонукало Великобританію до виходу з ЄС. Такий пасаж офіційного Риму тутешні політики розцінили, як спробу шантажу.

Італійський прем’єр категорично відмів пропозицію Ангели Меркель наразі продовжувати реєструвати імігранів у південних країнах ЄС, бо ті всеодно далі мігрують до Німеччини, країн БеНіЛюксу та Скандинавії. А правоохоронці тих країн сотнями знову їх депортують до Італії, Греції, Іспанії... І це є роками нерозривне замкнуте коло.

Коротше! Ніч у Брюсселі обіцяє бути довгою. До третіх півнів!

В графіку стоять також питання збитого МН17 та імплементації "Мінських домовленостей". Проте, сумніваюсь, що до них дійде черга.

Ростислав ДЕМЧУК


Теги статьи: Демчук РостиславмігрантиБіженціПолітикаБрюссельНімеччинаІталіяМеркель АнгелаДжузеппе Конте

Дата и время 28 июня 2018 г., 20:38     Просмотры Просмотров: 3048
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы ждете от встречи Нормандской четверки?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.306219