АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Екс-глава НБУ став представником Порошенка у Раді

Екс-глава НБУ став представником Порошенка у Раді
Екс-глава НБУ став представником Порошенка у Раді

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення новим представником президента у Верховній Раді Степана Кубіва.

Про це повідомили у прес-службі глави держави. Під час зустрічі Порошенко зазначив, що обрав своїм представником у парламенті саме Кубіва, оскільки впевнений в тому, що той впорається з викликами, що стоять сьогодні перед державою, і "зможе забезпечити ефективну координацію та взаємодію між президентом , Верховною Радою, коаліцією і урядом ".

"Упевнений, що активна законотворча робота і активна публічна позиція щодо подання президента є вашими сильними якостями", - наголосив  Порошенко. Кубів подякував главі держави за довіру і сказав, що розуміє завдання, які стоять перед ним на новій посаді, зокрема, щодо єдності гілок влади, посилення співпраці фракцій, які об’єдналися в коаліцію. "Будемо ефективно впроваджувати державницьку лінію президента, Верховної Ради та уряду. Ми єдині, і якомога швидше повинна бути ефективна робота ", - заявив він.

Водночас Порошенко подякував Руслану Князевичу за ефективну, самовіддану працю на посаді представника президента у ВР. "Вашими зусиллями нам вдалося провести цілий ряд доленосних законодавчих рішень, які були ініційовані президентом і які забезпечили початок надзвичайно важливих реформ", - підкреслив президент, говорячи про підготовку до ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС та низку законів, що стосуються судової реформи, дерегуляції, боротьби з корупцією.

ТСН


Теги статьи: Кубив

Дата и время 15 января 2015 г., 17:43     Просмотры Просмотров: 2004
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.090469